Lasting Finish Lipstick by Kate Moss

Lasting Finish Lipstick by Kate Moss

miejsce
w rankingu

--

Lasting Finish Lipstick by Kate Moss
3.8
opinii: 5
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-19 14:43

  świetna gama kolorystyczna))

 • Wanda 2016-02-26 13:14

  Szminka nie należy do bardzo trwałych i minimalnie wysusza usta, idealnie się rozprowadza i ma piękny zapach.

 • Opinia użytkownika 2015-08-17 12:27

  Ma wiele kolorów, za to ją cenię i jak najbardziej mi się podoba! Ale trwałością grzeszy, oj bardzo!

 • Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

  Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

  Czytaj artykuł
  Dieta dla zdrowych zębów

  Dieta dla zdrowych zębów

  Czytaj artykuł
  Witaminy w różnym wieku - jakie dla dzieci, kobiet, a jakie dla seniorów?

  Witaminy w różnym wieku - jakie dla dzieci, kobiet, a jakie dla seniorów?

  Czytaj artykuł
 • Beatka 2015-04-06 12:31

  Lasting Finish Lipstick by Kate Moss to moje szminki, które są bardzo dobrze i nie mam nic do nich dopóki nie będę musiała ich kupować. Za drogie to jest dla mnie!

 • Monika 2015-04-06 12:29

  Szminki by Kate Moss skutecznie pozwalają zachować piękny wygląd ust przez cały dzień. Potrafią podkreślić nasze atutu oraz nie rozmazują się tak łatwo. Co moim zdaniem jest najważniejsze i daje im 5!

 • Zapoznaj się z ulotką Lasting Finish Lipstick by Kate Moss

  Producent:

  RIMMEL

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - szminka

  Produkt Lasting Finish Lipstick by Kate Moss został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: szminka do ust, szminki, usta, makijaż. Producentem specyfiku Lasting Finish Lipstick by Kate Moss jest Rimmel, który również jest producentem takich produktów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka produktu Lasting Finish Lipstick by Kate Moss jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Lasting Finish Lipstick by Kate Moss oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Lasting Finish Lipstick by Kate Moss dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Lasting Finish Lipstick by Kate Moss. Produkt Lasting Finish Lipstick by Kate Moss został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Lasting Finish Lipstick by Kate Moss to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Lasting Finish Lipstick by Kate Moss. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Lasting Finish Lipstick by Kate Moss to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.