Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix

Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix

miejsce
w rankingu

--

Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix
5.0
opinii: 2
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Tradycyjna kuchnia w wersji slow

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Miron 2017-05-18 15:32

  Najlepsze co można było stworzyć. Mam zawsze przy sobie w razie wu. Sprawdza się szczególnie po spacerze z psem po lesie.

 • Weronika 2016-04-19 11:40

  Sprawdziłam na własnej skórze;) POLECAM

 • Zapoznaj się z ulotką Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix

  Producent:

  SKANDPROJEKT

  Opis:

  Sprzęt medyczny Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix jest szybki, łatwy i bezbolesny w użyciu. Produkt przeznaczony dla ludzi i zwierząt. Konstrukcja lassa pozwala na usuwanie kleszczy z uszu, grubej sierści i innych trudno dostępnych miejsc. Pętelka produktu jest wystarczająco silna, aby usunąć większość gatunków kleszczy występujących na świecie.

  Przeciwwskazania:

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Kluszcze

  Produkt Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: zdrowie, kleszcze. Producentem specyfiku Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix . Produkt Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix został dodany do bazy danych w dniu 2015-09-01 17:27. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix to prosimy o dodanie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix . Jeżeli dodasz informację na temat produktu Lasso Do Wykręcania Kleszczy Trix to z pewnością pomożesz wielu ludziom.