Lash Expansion Mascara

Lash Expansion Mascara

miejsce
w rankingu

--

Lash Expansion Mascara
4.67
opinii: 3
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wioletta W. 2015-07-05 19:38

  Nie ma jak to dobry środek, który pomaga mi na co dzień. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jest po prostu znakomity i warto jest z niego korzystać. Daje 5/5!

 • Lola 2015-07-05 19:37

  Tusz jest po prostu znakomity. Niezwykle podkręca oraz wydłuża rzęsy. To mnie bardzo zadowala i jestem temu wdzięczna!

 • Yrvett 2015-06-11 14:30

  Opakowanie fajnie wygląda, przyciąga uwagę. Co do nakładania to nie miałam z tym problemów, potem fajnie wyciąga i pogrubia rzęsy. Dla mnie może być

 • Zapoznaj się z ulotką Lash Expansion Mascara

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do

  Specyfik Lash Expansion Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: mascara, tusz, tusz podkręcający, tusz pogrubiający, tusz wydłużający, kosmetyki. Producentem produktu Lash Expansion Mascara jest Maybelline, który również jest twórcą takich specyfików jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka produktu Lash Expansion Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Lash Expansion Mascara oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Lash Expansion Mascara dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Lash Expansion Mascara. Preparat Lash Expansion Mascara został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Lash Expansion Mascara to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Lash Expansion Mascara. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Lash Expansion Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.