Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wioletta W. 2015-07-05 19:38

  Nie ma jak to dobry środek, który pomaga mi na co dzień. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jest po prostu znakomity i warto jest z niego korzystać. Daje 5/5!

 • Lola 2015-07-05 19:37

  Tusz jest po prostu znakomity. Niezwykle podkręca oraz wydłuża rzęsy. To mnie bardzo zadowala i jestem temu wdzięczna!

 • Yrvett 2015-06-11 14:30

  Opakowanie fajnie wygląda, przyciąga uwagę. Co do nakładania to nie miałam z tym problemów, potem fajnie wyciąga i pogrubia rzęsy. Dla mnie może być

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Lash Expansion Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: mascara, tusz, tusz podkręcający, tusz pogrubiający, tusz wydłużający, kosmetyki. Wytwórcą produktu Lash Expansion Mascara jest Maybelline, który również jest twórcą takich specyfików jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka produktu Lash Expansion Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Lash Expansion Mascara oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Lash Expansion Mascara można kupić bez recepty.