Lash & Brow Repair

Lash & Brow Repair

miejsce
w rankingu

--

Lash & Brow Repair
3.25
opinii: 4
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Małgorzata 2016-02-29 14:57

  Jestem zadowolona z tej odżywki, co prawda nie używam jej do brwi a tylko do rzęs.

 • Natalia W. 2015-07-10 00:23

  Niestety nie polecam. Po kilku godzinach tusz się kruszy i nie ma już takiego dobrego efektu jak wcześniej. nIestety muszę to odrzucić, gdyż to jest porażka!

 • Maniisa 2015-07-10 00:21

  Moje brwi teraz o wiele lepiej funkcjonują i są piękniejsze. Lash & Brow Repair pomaga mi utrzymać je w odpowiedniej kondycji i jestem z tego bardzo zadowolona!

 • Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

  Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

  Czytaj artykuł
  Suplementy chelatowane

  Suplementy chelatowane

  Czytaj artykuł
  Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

  Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

  Czytaj artykuł
 • Kasia 2015-04-16 23:16

  Mi ta odżywka w ogóle nie pomogła ,a miałam problemy z słabymi i wypadającymi rzęsami - niestety ale byłam dość mocno zawiedziona jej działaniem.

 • Zapoznaj się z ulotką Lash & Brow Repair

  Producent:

  MY SECRET

  Thumb my secret 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Lash & Brow Repair został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywki do brwi, odżywki do rzęs, okolice oczu, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą preparatu Lash & Brow Repair jest My Secret, który również jest wytwórcą takich produktów jak Matt Eye Shadow, Lash & Brow Repair, Extra Lash Mascara, Star Dust Eye Shadow, Glam Specialist Eyeliner. Ulotka preparatu Lash & Brow Repair jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Lash & Brow Repair oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Lash & Brow Repair można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Lash & Brow Repair. Specyfik Lash & Brow Repair został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Lash & Brow Repair to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Lash & Brow Repair. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Lash & Brow Repair to z pewnością pomożesz wielu osobom.