Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • marek 2016-03-21 15:09

  idealne tabletki na bolące gardło.szybko przynoszą ulgę

 • Opinia użytkownika 2016-03-10 16:02

  Dobry lek na zapalenie gardla.polecam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  LARYNG UP to lek dostępny w postaci tabletek do ssania. LARYNG UP dostępny jest w dwóch wersjach smakowych: LARYNG UP z mentolem oraz LARYNG UP o smaku pomarańczowym. W aptece znaleźć można również LARYNG UP Junior, czyli tabletki przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia. Tabletki LARYNG UP łagodzi dolegliwości bólowe oraz łagodzi podrażnienia. Preparat wykazuje również działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe oraz przeciwgrzybicze. Preparat przeznaczony jest do ssania.

  Skład:

  Skład tabletek LARYNG UP różni się w zależności od wersji smakowej.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  LARYNG UP

  4.52 opinii:
  LARYNG UP to lek dostępny w postaci tabletek do ssania. LARYNG UP dostępny jest w dwóch...
  czytaj dalej »

  LARYNG UP to lek dostępny w postaci tabletek do ssania. LARYNG UP dostępny jest w dwóch... czytaj dalej »

  Preparat LARYNG UP został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, ból gardła, profilaktyka jamy ustnej, ochrona gardła, prawidłowe funkcjonowanie jamy ustnej. Wytwórcą preparatu LARYNG UP jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu LARYNG UP jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat LARYNG UP oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt LARYNG UP dostępny jest bez recepty.