Łagodzący Krem Pod Oczy

Łagodzący Krem Pod Oczy

miejsce
w rankingu

Łagodzący Krem Pod Oczy
0.0
opinii: 0
Pieczarki i ich zalety

Pieczarki i ich zalety

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć trądzik, u osób dorosłych?

Jak zwalczyć trądzik, u osób dorosłych?

Czytaj artykuł
Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Ostropest plamisty nie tylko dla wątroby

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

O cudownych właściwościach leczniczych aloesu wiedzieli już nasi przodkowie. Jeśli cierpisz na problemy trawienne, sięgnij po sok z aloesu! Malina i miód, to wspaniałe połączenie. Herbata z dodatkiem syropu malinowego z miodem, to nie tylko raj dla podniebienia, ale również inwestycja w zdrowie. Aronia, mimo cierpkiego smaku, potrafi wspomóc organizm od środka. Dlatego w każdej kuchni powinien znaleźć się sok z aronii. Polecamy również smalec gęsi. 

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Specyfik Łagodzący Krem Pod Oczy został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, kremy, kosmetyki. Wytwórcą produktu Łagodzący Krem Pod Oczy jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Łagodzący Krem Pod Oczy jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Łagodzący Krem Pod Oczy oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Łagodzący Krem Pod Oczy można dostać bez recepty.