Łagodzący Krem Pod Oczy

Łagodzący Krem Pod Oczy

miejsce
w rankingu

--

Łagodzący Krem Pod Oczy
4.0
opinii: 1
Zdrowy chleb na zakwasie

Zdrowy chleb na zakwasie

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć trądzik, u osób dorosłych?

Jak zwalczyć trądzik, u osób dorosłych?

Czytaj artykuł
Suplementy chelatowane

Suplementy chelatowane

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • natula 2017-05-11 15:19

  Fajny, bo skóra pod oczami staje się ładniejsza ale jakoś tzn z ziaii bardziej mi odpowiada...

 • Zapoznaj się z ulotką Łagodzący Krem Pod Oczy

  Producent:

  SYLVECO

  Thumb sylveco logo

  Opis:

  O cudownych właściwościach leczniczych aloesu wiedzieli już nasi przodkowie. Jeśli cierpisz na problemy trawienne, sięgnij po sok z aloesu! Malina i miód, to wspaniałe połączenie. Herbata z dodatkiem syropu malinowego z miodem, to nie tylko raj dla podniebienia, ale również inwestycja w zdrowie. Aronia, mimo cierpkiego smaku, potrafi wspomóc organizm od środka. Dlatego w każdej kuchni powinien znaleźć się sok z aronii. Polecamy również smalec gęsi. 

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Preparat Łagodzący Krem Pod Oczy został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, kremy, kosmetyki. Producentem specyfiku Łagodzący Krem Pod Oczy jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Łagodzący Krem Pod Oczy jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Łagodzący Krem Pod Oczy oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Łagodzący Krem Pod Oczy można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Łagodzący Krem Pod Oczy. Produkt Łagodzący Krem Pod Oczy został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-08-12 16:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Łagodzący Krem Pod Oczy to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Łagodzący Krem Pod Oczy. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Łagodzący Krem Pod Oczy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.