Łagodny Żel Do Higieny Intymnej

Łagodny Żel Do Higieny Intymnej

miejsce
w rankingu

--

Łagodny Żel Do Higieny Intymnej
4.5
opinii: 2
Zimowe zaburzenia snu – jak sobie z nimi radzić

Zimowe zaburzenia snu – jak sobie z nimi radzić

Czytaj artykuł
Nadmierne owłosienie - co warto o nim wiedzieć?

Nadmierne owłosienie - co warto o nim wiedzieć?

Czytaj artykuł
Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 2

Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 2

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kala 2017-05-11 15:40

  Stosuję go jak mam czas na zakupy przez internet, a tak to na szybko biorę jakiś z rossmanna. Szczerze nie widzę różnicy :D

 • Opinia użytkownika 2016-03-15 12:34

  Preparat ten ma dobry, naturalny skład, jest łagodny, bardzo wydajny!

 • Zapoznaj się z ulotką Łagodny Żel Do Higieny Intymnej

  Producent:

  SYLVECO

  Thumb sylveco logo

  Opis:

  Nie można poddać wątpliwości, iż mąka orkiszowa, to cud natury. Okazuje się, że orkisz wykazuje właściwości krwiotwórcze! Dla tych, którzy dbają o figurę, polecamy karob melasa, który oprócz znakomitych walorów smakowych, wpływa również na funkcjonowanie całego organizmu. Smak Twoich potraw podkreśli olej z czarnuszki. Każdy z nas potrzebuje odrobiny słodkości. Ciekawą propozycją jest masło orzechowe.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Preparat Łagodny Żel Do Higieny Intymnej został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowe odżywianie, sklep ze zdrową żywnością, żele, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Łagodny Żel Do Higieny Intymnej jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Łagodny Żel Do Higieny Intymnej jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Łagodny Żel Do Higieny Intymnej oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Łagodny Żel Do Higieny Intymnej można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Łagodny Żel Do Higieny Intymnej. Preparat Łagodny Żel Do Higieny Intymnej został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-12 15:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Łagodny Żel Do Higieny Intymnej to prosimy o dołączenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Łagodny Żel Do Higieny Intymnej. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Łagodny Żel Do Higieny Intymnej to z pewnością pomożesz wielu ludziom.