Lady Speed Stick

Lady Speed Stick

miejsce
w rankingu

3

Lady Speed Stick
3.67
opinii: 6

Kup w sklepie

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Monika 2016-03-17 10:23

  Całkiem dobry antyperspirant.Nie uczula nawet po depilacji....a mam skórę naprawdę wrażliwą.Co ważne nie brudzi ubrań ani na żółto ani na biało.Ja polecam!

 • julia 2016-03-07 16:31

  Dla mnie najlepszy, najbardziej ufam temu dezodorantowi.

 • Oliwia 2016-02-25 11:58

  Jest dosyć skuteczny, żadnego przykrego zapachu, zapewnia dosyć trwałą ochronę (bez problemu cały dzień), wydaje mi się, że jest dosyć wydajny ponieważ zakupiłam go w lato a nadal jest go sporo.Polecam!

 • Naturalne środki na potencje

  Naturalne środki na potencje

  Czytaj artykuł
  Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

  Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

  Czytaj artykuł
  Po co nam witamina D3?

  Po co nam witamina D3?

  Czytaj artykuł
 • Ela1 2015-05-28 21:39

  U mnie średnio się sprawdził niestety, pot ciągle spływał szerokimi strumieniami. Sam zapach także nie zabijał, dlatego nie jestem zadowolona z tego zakupu.

 • Memus 2015-04-09 20:10

  Spróbowałam jeden raz i już więcej tego nie spróbuje. Bardzo słabo to działa i nie warto jest korzystać z tego. Nie za taką kase!

 • Mikis 2015-04-09 20:10

  Antyperspirant jak antyperspirant nie widzę żadnej wielkiej różnicy, działa jak działa. Lepsze są środki z apteki, które niwelują pot raz a skutecznie. To działa tak 50/50!

 • Zapoznaj się z ulotką Lady Speed Stick

  Producent:

  COLGATE-PALMOLIVE

  Thumb colgate palmolive

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Lady Speed Stick został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: antyperspirant w sztyfcie, kosmetyki. Producentem preparatu Lady Speed Stick jest Colgate-Palmolive, który również jest producentem takich preparatów jak Lady Speed Stick, Colgate Max White One, Meridol. Ulotka produktu Lady Speed Stick jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Lady Speed Stick oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Lady Speed Stick można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Lady Speed Stick. Produkt Lady Speed Stick został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Lady Speed Stick to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Lady Speed Stick. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Lady Speed Stick to z pewnością pomożesz wielu ludziom.