Reklama baner
Lacalut aktiv

Lacalut aktiv

miejsce
w rankingu

--

Lacalut aktiv
3.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • nie 2016-03-22 16:41

    Pastę poleciła mi dentystka.Smak ok,ale działanie niestety mnie rozczarowało.... nie polecam..

  • Zapoznaj się z ulotką Lacalut aktiv

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Produkt Lacalut aktiv został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zęby wrażliwe, paradontoza. Wytwórcą specyfiku Lacalut aktiv jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Lacalut aktiv jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Lacalut aktiv oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Lacalut aktiv można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Lacalut aktiv. Produkt Lacalut aktiv został zapisany do bazy danych w dniu 2016-03-09 14:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Lacalut aktiv to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Lacalut aktiv. Jeżeli dołączysz recenzję na temat preparatu Lacalut aktiv to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.