L de Lolita Lempicka EDP

L de Lolita Lempicka EDP

miejsce
w rankingu

--

L de Lolita Lempicka EDP
4.0
opinii: 4

Kup w sklepie

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Zofia 2016-02-25 11:56

  Rewelacyjny, orientalno-waniliowy zapach.Bardzo słodki, waniliowy, niemal ciasteczkow. Butelka jest piekna!

 • Martyna 2015-07-10 17:09

  MIałam dać 1!!!

 • Martyna! 2015-07-10 17:08

  L de Lolita Lempicka EDP to jeden z gorszych zapachów, które miałam nie polecam nikomu tego, bo to tak na prawdę to szkoda kasy.

 • Jakie suplementy diety powinien wybrać początkujący kulturysta?

  Jakie suplementy diety powinien wybrać początkujący kulturysta?

  Czytaj artykuł
  Wiosenna odnowa

  Wiosenna odnowa

  Czytaj artykuł
  Czy jajka faktycznie są bardzo zdrowe?

  Czy jajka faktycznie są bardzo zdrowe?

  Czytaj artykuł
 • Dominika Janta 2015-04-17 13:30

  Ten zapach jest moim najlepszym perfumem. Działa znakomicie i można w prosty sposób już o wiele lepiej pachnąć! Warto jest go spróbować chociaż raz w życiu!

 • Zapoznaj się z ulotką L de Lolita Lempicka EDP

  Producent:

  LOLITA LEMPICKA

  Thumb lolita lempicka

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat L de Lolita Lempicka EDP został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem specyfiku L de Lolita Lempicka EDP jest Lolita Lempicka, który również jest wytwórcą takich specyfików jak L de Lolita Lempicka EDP. Ulotka specyfiku L de Lolita Lempicka EDP jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat L de Lolita Lempicka EDP oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik L de Lolita Lempicka EDP dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu L de Lolita Lempicka EDP. Specyfik L de Lolita Lempicka EDP został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku L de Lolita Lempicka EDP to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z L de Lolita Lempicka EDP. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku L de Lolita Lempicka EDP to z pewnością pomożesz wielu ludziom.