Krople Żołądkowe T

Krople Żołądkowe T

miejsce
w rankingu

0

Krople Żołądkowe T
3.6
opinii: 10

Kup w sklepie

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Saturnin 2017-06-17 17:48

  Krople Żołądkowe T nie są takie ekstra jak reklamują

 • Agata 2016-11-14 15:07

  kojarzą mi się z wizytami u pielęgniarki szkolnej ;) Dobre krople na ból brzucha!

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 14:56

  Bardzo dobry produkt w niskiej cenie w aptece internetowej.

 • Koenzym Q10

  Koenzym Q10

  Czytaj artykuł
  Zielono mi, czyli wiosna w szklance

  Zielono mi, czyli wiosna w szklance

  Czytaj artykuł
  Sposoby wykorzystania orzechów piorących

  Sposoby wykorzystania orzechów piorących

  Czytaj artykuł
 • Hania 2016-03-23 11:39

  Te krople działają na mnie bardzo dobrze.Warto mieć w domowej apteczce.Polecam serdecznie!

 • Celina 2016-03-09 14:21

  Srodek przeciwbólowy.Wspomagają żołądek i są świetne na niestrawności. Polecam

 • Opinia użytkownika 2015-03-28 13:39

  Na mnie bardzo pozytywnie i szybko wpłyneły, dzięki temu środkowi mogę teraz o wiele lepiej zarządzać swoim ciałem i cieszyć się brakiem bólu po ciężko strawnych produktach.

 • Omax 2015-03-28 13:39

  Niestety owe krople jakoś na mnie nie wpłyneły pozytywnie. Myslałem, że będzie lepiej. To dla mnie jest strata kasy tak na ogół ;/

 • Matiusz 2015-03-28 13:38

  Często teraz stosowałem te krople, jednak nie ma tego efektu co kiedyś jak brałem coś takiego :( Nie polecam bo za słabo działa!

 • Wiktor 2015-03-18 12:01

  Mnie te krople wyjątkowo dobrze pomagają na gniecenie w żołądku. Trochę mocne są do samego wypicia, ale za to działają skutecznie i przez długi czas.

 • Czesłąw 2015-02-05 21:27

  W smaku krople nie zachęcają, ale najważniejsze jest skuteczne działanie, które faktycznie się pojawia po wypiciu.

 • Zapoznaj się z ulotką Krople Żołądkowe T

  Producent:

  HASCO-LEK

  Thumb hasco lek

  Opis:

  Krople Żołądkowe T rekomendowane są dla osób, które borykają się ze wzdęciami, niestrawnościami oraz bólami żołądka. Krople Żołądkowe T stosowane są również w kolce wątrobowej. W składzie preparatu znajdują się związki goryczkowe, które korzystnie wpływają na trawienie, zwiększają łaknienie oraz pobudzają wydzielanie soku żołądkowego.

  Skład:

  W składzie preparatu Krople Żołądkowe T znajdują się następujące substancje: Amara tinctura, Gentianae radice, Menyanthidis folio, Auranti amari epicarpio et mesocarpio, etanol 70%, Valerianae tinctura, Menthae piperitae tinctura, etanol 90%, Hyperici tinctura, etanol 60%.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - problemy układu pokarmowego

  Specyfik Krople Żołądkowe T został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: apetyt, niestrawność, nadkwaśność, zgaga, zaparcia, wzdęcia. Producentem preparatu Krople Żołądkowe T jest Hasco-Lek, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Ulgix Laxi, Bobodent, Juvit C, Calcium Hasco Allergy, Chrom + B3. Ulotka produktu Krople Żołądkowe T jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Krople Żołądkowe T oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Krople Żołądkowe T dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Krople Żołądkowe T. Specyfik Krople Żołądkowe T został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-02-05 17:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Krople Żołądkowe T to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Krople Żołądkowe T. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Krople Żołądkowe T to z pewnością pomożesz wielu ludziom.