Krople Nasercowe

miejsce
w rankingu

--

Krople Nasercowe
5.0
opinii: 1

Krople Nasercowe to lek w postaci kropli. Lek ten skierowany jest dla osób, które cierpią na osłabienie mięśnia sercowego oraz borykają się z nadciśnieniem tętniczym i problemami z sercem na tle nerwowym.

Składniki leku Krople Nasercowe wykazują działanie uspokajające. Nalewka z kozłka przyczynia się do utrzymania równowagi emocjonalnej oraz prawidłowych funkcji psychologicznych, zmniejszając tym samym negatywne skutki stanu nerwowego.

Nalewka z ziela konwalii mianowana wpływa korzystnie na pracę serca, zwiększając jego siłę skurczową. Wykazuje przy tym działanie uspokajające i przeciwnerwicowe. Nalewka z kwiatostanu głogu jest stosowana w stanach przemęczenia, wynikającego z przewlekłego znerwicowania. 

Zapoznaj się z ulotką Krople Nasercowe

Download icon Zobacz ulotkę
Krople Nasercowe

Skład:

Substancjami czynnymi leku Krople Nasercowe są: nalewka z ziela konwalii mianowana, nalewka z kwiatostanu głogu i nalewka kozłkowa.

100 g kropli zawiera:
Convallariae tinctura titrata 50,0 g (nalewka z ziela konwalii mianowana, ekstrahent etanol 70% (V/V), Crataegi tinctura 25,0 g (nalewka z kwiatostanu głogu, ekstrahent etanol 60% (V/V), Valerianae tinctura 25,0 g (nalewka z korzenia kozłka, ekstrahent etanol 70% (V/V)

Produkt zawiera 61 – 67 % (V/V) etanolu.

Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Jesteś ospały, nie masz siły, twoja odporność jest znacznie obniżona, a dodatkowo masz osłabione włosy, paznokcie i szarą skórę? To może być powód... Czytaj więcej

Dawkowanie:

Produkt Krople Nasercowe należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Sposób i droga podania:Krople Nasercowe należy przyjmować doustnie wg poniższych zaleceń: 

wiek dawka pojedyncza dawka maksymalna
dorośli 30 kropli (1 ml) 90 kropli (3 ml)

Nie przekraczać zarówno zalecanej do przyjęcia dawki pojedynczej jak i dawki maksymalnej. 

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego Krople Nasercowe a także choroba alkoholowa, padaczka lub schorzenia wątroby. Produkt leczniczy Krople Nasercowe należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 

Nie stosować u osób poniżej 18. roku życia. Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego w okresie ciąży i karmienia piersią. Z uwagi na obecność etanolu i nalewki z korzenia kozłka produkt, zwłaszcza przyjęty w dawce większej niż zalecana, lek może ograniczać zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługi maszyn.Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności wskazany na etykiecie produktu. Lek zawiera etanol. 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb arma

Postać:

krople

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Kamil 2018-01-04 14:47

    Serduszko jest jedno, więc jak tylko zaczynają się problemy, to Krople Nasercowe obowiązkowo.

  • pokaż więcej opinii Read more icon