Krople Nasercowe

Krople Nasercowe

miejsce
w rankingu

--

Krople Nasercowe
0.0
opinii: 0
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Krople Nasercowe

Producent:

Opis:

Krople Nasercowe skierowane są dla osób, które cierpią na osłabienie mięśnia sercowego oraz borykają się z nadciśnieniem tętniczym. Krople wykazują działanie uspokajające. Należy jednak pamiętać, że krople nie mogą być stosowane u dzieci poniżej 18. roku życia.

Skład:

W składzie Kropli Nasercowych znajdują się następujące substancje: Convallariae Tinctura Titrate, Crataegi tinctura, Valerianae tinctura, etanol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dorosłym zaleca się przyjmować 1 ml kropli 2-3 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - funkcjonowanie serca

Preparat Krople Nasercowe został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: serce, Praca serca, funkcjonowanie serca. Producentem specyfiku Krople Nasercowe jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Krople Nasercowe jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Krople Nasercowe oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Krople Nasercowe można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Krople Nasercowe. Produkt Krople Nasercowe został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-24 23:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Krople Nasercowe to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Krople Nasercowe. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Krople Nasercowe to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.