Krople Nasercowe

Krople Nasercowe

miejsce
w rankingu

Krople Nasercowe
0.0
opinii: 0
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Krople Nasercowe skierowane są dla osób, które cierpią na osłabienie mięśnia sercowego oraz borykają się z nadciśnieniem tętniczym. Krople wykazują działanie uspokajające. Należy jednak pamiętać, że krople nie mogą być stosowane u dzieci poniżej 18. roku życia.

Skład:

W składzie Kropli Nasercowych znajdują się następujące substancje: Convallariae Tinctura Titrate, Crataegi tinctura, Valerianae tinctura, etanol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dorosłym zaleca się przyjmować 1 ml kropli 2-3 razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Vigor Cardio

4.01 opinii:
Vigor Cardio to preparat dostępny w postaci toniku. Suplement diety został stworzony z myślą o...
czytaj dalej »

Vigor Cardio to preparat dostępny w postaci toniku. Suplement diety został stworzony z myślą o... czytaj dalej »

Krople Nasercowe

0.00 opinii:
Krople Nasercowe skierowane są dla osób, które cierpią na osłabienie mięśnia...
czytaj dalej »

Krople Nasercowe skierowane są dla osób, które cierpią na osłabienie mięśnia... czytaj dalej »

Specyfik Krople Nasercowe został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: serce, Praca serca, funkcjonowanie serca. Producentem produktu Krople Nasercowe jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Krople Nasercowe jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Krople Nasercowe oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Krople Nasercowe można dostać bez recepty.