Krem Ochronny Z Witaminą A

Krem Ochronny Z Witaminą A

miejsce
w rankingu

--

Krem Ochronny Z Witaminą A
4.5
opinii: 2
Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Czytaj artykuł
Zimowa ochrona

Zimowa ochrona

Czytaj artykuł
Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 14:59

  bardzo skutecznny i niedrogi krem

 • Majka 2015-09-14 23:40

  Idealny krem dla osób z szorstki rękoma i stopami. Wcieram go przed snem i idę spać. Moje dłonie dawno nie były tak gładkie i delikatne. Krem szybko się wchłania i jest bezwonny więc nie ma z nim żadnych problemów.

 • Zapoznaj się z ulotką Krem Ochronny Z Witaminą A

  Producent:

  Opis:

  Krem Ochronny Z Witaminą A przeznaczony jest do pielęgnacji rąk. Krem Ochronny Z Witaminą A chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak: wiatr, mróz i suche powietrze. Zdecydowaną zaletą produktu jest to, iż może być on stosowany przez dzieci. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę.

  Skład:

  W składzie kremu ochronnego z witaminą A znajdują się następujące substancje: witamina A, witamina E, woda, euceryna bezwodna S, sorbinian potasu, kompozycja zapachowa, kwas cytrynowy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Krem ochronny przeznaczony jest do stosowania miejscowego.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Dermatologia

  Produkt Krem Ochronny Z Witaminą A został przyporządkowany do kategorii Dermokosmetyki wraz z tagami: zdrowie, Dermatologia. Wytwórcą preparatu Krem Ochronny Z Witaminą A jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Krem Ochronny Z Witaminą A jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Krem Ochronny Z Witaminą A oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Krem Ochronny Z Witaminą A można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Krem Ochronny Z Witaminą A . Preparat Krem Ochronny Z Witaminą A został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-06 22:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Krem Ochronny Z Witaminą A to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Krem Ochronny Z Witaminą A . Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Krem Ochronny Z Witaminą A to z pewnością pomożesz wielu osobom.