Krem nawilżający tradycyjny

Krem nawilżający tradycyjny

miejsce
w rankingu

--

Krem nawilżający tradycyjny
3.67
opinii: 3
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Oxy 2015-08-08 10:03

  Kiedyś to na mnie bardzo dobrze działało, jednak później już coraz słabiej działa, bo skóra się przyzwyczaja niestety.

 • Nocca 2015-08-08 09:58

  Ten krem daje bardzo duże nawilżenie. Doskonale działa i cieszę się, że zawsze mogę szybko i skutecznie poczuć się lepiej z tym :)

 • Ewa.L 2015-04-29 01:45

  Stosuję go do twarzy i jak najbardziej mogę go każdemu polecić :) Osobiście uważam że to bardzo dobre rozwiązanie gdy ma ktoś problemy z suchą skórą.

 • Zapoznaj się z ulotką Krem nawilżający tradycyjny

  Producent:

  FILOMED

  Thumb filomed

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - krem uniwersalny

  Specyfik Krem nawilżający tradycyjny został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: kremy na noc, kremy na dzień, kremy uniwersalne, kremy do cery w każdym wieku, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku Krem nawilżający tradycyjny jest Filomed, który również jest twórcą takich preparatów jak Krem nawilżający tradycyjny, Mydlnica Lekarska. Ulotka specyfiku Krem nawilżający tradycyjny jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Krem nawilżający tradycyjny oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Krem nawilżający tradycyjny można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Krem nawilżający tradycyjny. Produkt Krem nawilżający tradycyjny został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Krem nawilżający tradycyjny to prosimy o dodanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Krem nawilżający tradycyjny. Jeżeli napiszesz opinię na temat preparatu Krem nawilżający tradycyjny to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.