Krem naturalny oliwkowy

Krem naturalny oliwkowy

miejsce
w rankingu

--

Krem naturalny oliwkowy
3.33
opinii: 3
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Patrycja 2015-08-11 15:58

  Fajny krem, nadaje się do wszystkich części ciała, przy mojej skórze nadaje się w sam raz. Polecam jak najbardziej!

 • Sylwia 2015-08-11 15:57

  Zamiast nawilżyć to mi wysuszył skórę, nic ciekawego. Spodziewałam się orzeźwienia i czegoś lepszego!

 • Emilia 2015-05-12 23:32

  W sumie nie widzę różnicy w stosunku do normalnego kremu, moim zdaniem pic na wodę niestety ..

 • Zapoznaj się z ulotką Krem naturalny oliwkowy

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - krem oliwkowy

  Produkt Krem naturalny oliwkowy został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem, krem oliwkowy, krem naturalny, kosmetyki. Producentem produktu Krem naturalny oliwkowy jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka produktu Krem naturalny oliwkowy jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Krem naturalny oliwkowy oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Krem naturalny oliwkowy można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Krem naturalny oliwkowy. Preparat Krem naturalny oliwkowy został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Krem naturalny oliwkowy to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Krem naturalny oliwkowy. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Krem naturalny oliwkowy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.