Reklama baner
KRAUTERHOF

KRAUTERHOF

miejsce
w rankingu

--

KRAUTERHOF
4.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2016-04-21 09:51

  Bardzo skuteczny żel, ale trzeba regularnie stosować.

 • hanna 2016-03-31 11:31

  jest bardzo pomocny na zmeczone nogi,super produkt polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką KRAUTERHOF

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat KRAUTERHOF został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: środek rozluźniający, środek przeciwzapalny. Producentem produktu KRAUTERHOF jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu KRAUTERHOF jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat KRAUTERHOF oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik KRAUTERHOF można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu KRAUTERHOF. Preparat KRAUTERHOF został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-21 20:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku KRAUTERHOF to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania KRAUTERHOF. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku KRAUTERHOF to z pewnością pomożesz wielu ludziom.