Kinon – Witamina K2

miejsce
w rankingu

3

Kinon – Witamina K2
4.29
opinii: 7

Kinon – Witamina K2 to suplement diety w postaci tabletek, do stosowania w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminę K2.

Suplement diety Kinon – Witamina K2, zawiera w swoim składzie witaminę K2, która przyczynia się do utrzymania mocnych i zdrowych kości. Witamina K zawarta w tym suplemencie pochodzi z japońskiej sfermentowanej soi. 

Witamina K2 bierze udział m.in. w procesie karboksylacji enzymatycznej białek w tkankach oraz krzepnięcia krwi. Wpływa ona pozytywnie na regulowanie rozpadu i syntezy tkanki kostnej oraz na dystrybucję jonów wapnia. 

Witamina K2 chroni kości przed utratą gęstości oraz objawami osteoporozy. Przyczynia się również do ochrony układu sercowo-naczyniowego przed chorobami.

Produkt Kinon – Witamina K2 jest polecany do stosowania profilaktycznie w celu zapobiegania chorób sercowo-naczyniowych oraz u kobiet w czasie menopauzy.

Zapoznaj się z ulotką Kinon – Witamina K2

Skład:

Składniki suplementu Kinon – Witamina K2 są następujące:

 emulgator - celuloza mikrokrystaliczna, substancja wiążąca - fosforan wapnia, Kinon (menachion-7/witamina K2 otrzymywana z soi przez fermentację), stabilizator - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - roślinny steartnian magnezu, talk i dwutlenek krzemu.