Kalium Hypermanganicum

Kalium Hypermanganicum

miejsce
w rankingu

--

Kalium Hypermanganicum
4.0
opinii: 3
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2015-03-06 14:43

  Dobrze, że Gugle jest mądrzejsze ode mnie i poprawiło nazwę Kalium Hypermanganicum, bo Kalium Hypermanganicum raczej na pewno bym sam z recepty nie przepisał, ale widzę, że tutaj kiepściutko z informacjami jak wszędzie

 • Opinia użytkownika 2015-03-03 12:45

  Kiedyś Kalium Hypermanganicum stosowała moja mama, a teraz stosuję ja.

 • Kuanguar 2015-02-10 18:57

  Dobry i tani środek do przemywania wszelkich owrzodzeń i innych zmian skórnych. Nie jest nawet zbytnio drażniący i z tego też powodu mogę go polecić. Ponoć pomaga też na problemy z żołądkiem ale nie miałem jeszcze okazji stosować.

 • Zapoznaj się z ulotką Kalium Hypermanganicum

  Producent:

  GALENA

  Thumb logo

  Opis:

  Kalium Hypermanganicum to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Wskazaniem do stosowania preparatu Kalium Hypermanganicum są ropne rany i owrzodzenia. Preparat wykazuje działanie ściągające i odkażające.

  Skład:

  W składzie preparatu Kalium Hypermanganicum znajdują się następujące substancje: nadmanganianu potasu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Roztwór 0,05% do przemywania skóry, owrzodzeń i ropiejących ran: 1 tabletkę zaleca się rozpuścić w 200 ml wody (przegotowanej). Uzyskany płyn powinien osiągnąć kolor purpurowy.

  Roztwór 0,025% przeznaczony do płukania błon śluzowych jamy ustnej i gardła: 1 tabletkę należy rozpuścić w 400 ml wody (przegotowanej). Uzyskany płyn powinien osiągnąć kolor różowy. Roztworu nie wolno połykać!

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania doustnego.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Preparat Kalium Hypermanganicum został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: . Wytwórcą produktu Kalium Hypermanganicum jest Galena, który również jest wytwórcą takich specyfików jak ImmunoINFEC, Acenol, EnteroBiotic, Acenol Forte, Nipas. Ulotka preparatu Kalium Hypermanganicum jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Kalium Hypermanganicum oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Kalium Hypermanganicum można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Kalium Hypermanganicum. Specyfik Kalium Hypermanganicum został dodany do naszej bazy w dniu 2015-02-06 13:48. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Kalium Hypermanganicum to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Kalium Hypermanganicum. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Kalium Hypermanganicum to z pewnością pomożesz wielu ludziom.