K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet

K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet

miejsce
w rankingu

--

K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet
5.0
opinii: 1
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Nowa obudowa w iPhone 8

Nowa obudowa w iPhone 8

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Klaudia 2017-05-10 13:38

  Fajnie się sprawdza, dobrze nawilża i poprawia komfort stosunku.

 • Zapoznaj się z ulotką K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet

  Producent:

  JOHNSON & JOHNSON

  Thumb johnson and johnson

  Opis:

  K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet jest żelem nawilżającym na bazie wody. Produkt pomaga wzmocnić poczucie komfortu podczas stosunków płciowych. 

  Skład:

  Składniki K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet to: woda, glikol propylenowy, sorbitol, hydroksyetyloceluloza, kwas benzoesowy, polisorbat 60, tokoferylu octan.

  Dawkowanie:

  Sposób użycia K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet : wyciśnij  pożądaną ilość żelu na skórę lub prezerwatywę. Po użyciu zamknij tubę. Produkt jest bezpieczny w użyciu z prezerwatywami lateksowymi.

  Przeciwwskazania:

   K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środków plemnikobójczych. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel do miejsc intymnych

  Sensivella - Żel Do Pielęgnacji I Nawilżania Okolic Intymnych

  5.01 opinii:
  Sensivella - Żel Do Pielęgnacji I Nawilżania Okolic Intymnych to...
  czytaj dalej »

  Sensivella - Żel Do Pielęgnacji I Nawilżania Okolic Intymnych to... czytaj dalej »

  K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet

  5.01 opinii:
  K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet jest żelem nawilżającym na bazie wody. Produkt...
  czytaj dalej »

  K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet jest żelem nawilżającym na bazie wody. Produkt... czytaj dalej »

  Produkt K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: nawilżanie, żel do miejsc intymnych. Producentem produktu K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet. Preparat K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-25 13:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku K-Y - Żel Lubrykacyjny Dla Kobiet to z pewnością pomożesz wielu ludziom.