K-Y żel intymny nawilżający

K-Y żel intymny nawilżający

miejsce
w rankingu

--

K-Y żel intymny nawilżający
0.0
opinii: 0
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką K-Y żel intymny nawilżający

Producent:

JOHNSON & JOHNSON

Thumb johnson and johnson

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel intymny

NeoVaginal Synergio

5.01 opinii:
NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Produkt K-Y żel intymny nawilżający został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: suchość pochwy, nawilżanie, żel intymny. Wytwórcą produktu K-Y żel intymny nawilżający jest Johnson & Johnson, który również jest producentem takich preparatów jak Visine Suche Oczy, Ben-gay, Piz Buin Mountain Suncream, Carefree Aloe - chusteczki do higieny intymnej , K-Y żel intymny nawilżający . Ulotka preparatu K-Y żel intymny nawilżający jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat K-Y żel intymny nawilżający oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik K-Y żel intymny nawilżający dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu K-Y żel intymny nawilżający . Specyfik K-Y żel intymny nawilżający został zapisany do bazy danych w dniu 2016-06-20 15:31. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku K-Y żel intymny nawilżający to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z K-Y żel intymny nawilżający . Jeżeli napiszesz opinię na temat specyfiku K-Y żel intymny nawilżający to z pewnością pomożesz wielu osobom.