Jumpy

Jumpy

miejsce
w rankingu

--

Jumpy
3.33
opinii: 3
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Natalia 2015-08-11 14:58

  Lakier należy raczej do tych słabych albo bardzo słabych, ale jak dla mnie to może i nawet być. Dobrze, że trzyma się cały dzień oraz wygląda przyzwoicie.

 • Kaja 2015-05-23 23:16

  Jak dla mnie kolory tego lakieru są trochę zbyt jaskrawe, gdyby były bardziej stonowane byłoby lepiej :P

 • Tomcia 2015-05-16 00:14

  Lakier mi się podoba, nie rozmazuje się, dobrze się go nakłada. Utrzymuje się długo a kolor odpowiada temu na opakownaniu - jednakże są to kolory raczej jaskrawe.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb vipera

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Jumpy został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakiery, lakiery do paznokci, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Jumpy jest Vipera, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Sweet & Wet, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, Fashion Powder, Puder sypki odbijający światło , Jumpy. Ulotka specyfiku Jumpy jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Jumpy oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Jumpy można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Jumpy. Produkt Jumpy został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-06 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Jumpy to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Jumpy. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Jumpy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.