Jumpy

Jumpy

miejsce
w rankingu

--

Jumpy
3.33
opinii: 3
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Natalia 2015-08-11 14:58

  Lakier należy raczej do tych słabych albo bardzo słabych, ale jak dla mnie to może i nawet być. Dobrze, że trzyma się cały dzień oraz wygląda przyzwoicie.

 • Kaja 2015-05-23 23:16

  Jak dla mnie kolory tego lakieru są trochę zbyt jaskrawe, gdyby były bardziej stonowane byłoby lepiej :P

 • Tomcia 2015-05-16 00:14

  Lakier mi się podoba, nie rozmazuje się, dobrze się go nakłada. Utrzymuje się długo a kolor odpowiada temu na opakownaniu - jednakże są to kolory raczej jaskrawe.

 • Zapoznaj się z ulotką Jumpy

  Producent:

  VIPERA

  Thumb vipera

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do paznokci

  Specyfik Jumpy został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakiery, lakiery do paznokci, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Jumpy jest Vipera, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Sweet & Wet, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, Fashion Powder, Puder sypki odbijający światło , Jumpy. Ulotka specyfiku Jumpy jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Jumpy oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Jumpy można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Jumpy. Produkt Jumpy został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-06 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Jumpy to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Jumpy. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Jumpy to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.