Reklama baner
Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych

Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych

miejsce
w rankingu

--

Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych
4.5
opinii: 2

Kup w sklepie

Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-22 11:04

  zestaw jest potrzebny każdemu.polecam

 • Dariusz 2016-02-24 13:15

  Bardzo dobry produkt dla dbających o zęby.Polecam.

 • Zapoznaj się z ulotką Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: szczoteczka do zębów, szczoteczka, szczoteczka do przestrzeni międzyzębowej. Producentem produktu Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych. Produkt Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-21 10:45. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Jordan - Czyścik Do Przestrzeni Międzyzębowych to z pewnością pomożesz wielu ludziom.