Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner

Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner

miejsce
w rankingu

--

Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner
4.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • MałaMi 2015-08-11 14:38

  Sam kolor jest mało intensywny i to jest główny minus. A tak poza tym bardzo fajna kreska, można dobrze podkreślić oczka :D

 • Opinia użytkownika 2015-08-11 14:38

  Świetna cena tej kredki i na długo wystarczy. Fajnie się nią robi kreskę na dolnej powiece, nie miałam jeszcze problemy z jej zrobieniem. Polecam jak najbardziej!!

 • Felcia 2015-08-11 14:36

  Nie wyobrażam sobie kupić coś innego niż ołówek do robienia kresek. Bardzo fajnie podkreśla dolną powiekę.

 • Zapoznaj się z ulotką Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do kresek, ołówek, ołówek do kresek, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner jest Avon, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner. Produkt Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner. Jeżeli dodasz recenzję na temat preparatu Jilian Dempsey Professional Kohl Eyeliner to z pewnością pomożesz wielu osobom.