Jeliton

Jeliton

miejsce
w rankingu

--

Jeliton
4.5
opinii: 2
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nina 2017-01-04 12:32

  Dobrze działa na zaparcia!

 • Opinia użytkownika 2016-04-12 12:29

  ogolnie uwazam ze dobrze sie sprawdza...

 • Zapoznaj się z ulotką Jeliton

  Producent:

  KATO LABORATOIRES

  Thumb logo kato

  Opis:

  Jeliton to suplement diety, który stosowany jest m.in w przejściowych stanach zaparcia i leniwej perystaltyce jelit. Suplement  skutecznie wspomaga pracę jelit  nie powodując biegunki i nie podrażniając jelit. 

  Skład:

  Jeliton zawiera w swoim składzie łupinę nasienną babki jajowatej (plantaginis ovate seminis tegumentum).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie Jelitonu powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. 

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie  przekraczać propoowanej do spożycia w ciągu dnia porcji preparatu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - problemy układu pokarmowego

  Produkt Jeliton został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Zespół jelita drażliwego, Błonnik, biegunka, zaparcia. Wytwórcą preparatu Jeliton jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Jeliton jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Jeliton oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Jeliton dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Jeliton . Preparat Jeliton został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-04-05 08:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Jeliton to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Jeliton . Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Jeliton to z pewnością pomożesz wielu ludziom.