Reklama baner
Isla-Cassis

Kup w sklepie

Zielono mi, czyli wiosna w szklance

Zielono mi, czyli wiosna w szklance

Czytaj artykuł
Jak skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu?

Jak skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu?

Czytaj artykuł
Polacy coraz coraz chętniej kupują suplementy diety

Polacy coraz coraz chętniej kupują suplementy diety

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Isla-Cassis

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Isla-Cassis został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: chrypka, ból gardła, pastylki na ból gardła, podrażnienie gardła, gardło, pastylki do ssania. Wytwórcą specyfiku Isla-Cassis jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Isla-Cassis jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Isla-Cassis oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Isla-Cassis dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Isla-Cassis. Preparat Isla-Cassis został dołączony do bazy danych w dniu 2016-02-04 16:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Isla-Cassis to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Isla-Cassis. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Isla-Cassis to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.