Isana Pflege, Rasier-Gel

Isana Pflege, Rasier-Gel

miejsce
w rankingu

--

Isana Pflege, Rasier-Gel
3.8
opinii: 5
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 16:24

  Konsystencja jest świetna, ładnie się rozprowadza, dzięki czemu golenie przebiega bez zarzutów. Nie podrażnia.

 • Natalia W. 2015-04-19 15:51

  Żel do golenia jak zel do golenia. Spróbowałam i nie mam podrażnienia ale jakiegoś rewelacyjnego efektu to ja nie widzę. Działa, działa!

 • Kika 2015-04-17 12:49

  Po tym środku mam lekką alergię i podrażnione to miejsce - zaczerwienienie + lekkie pieczenie. To mi się nie podoba za bardzo i dlatego nie polecam!

 • Jak antybiotyk działa na nasz organizm?

  Jak antybiotyk działa na nasz organizm?

  Czytaj artykuł
  Otręby pszenne przyspieszają przemianę materii i sycą na długo

  Otręby pszenne przyspieszają przemianę materii i sycą na długo

  Czytaj artykuł
  Zdrowotne właściwości bakalii

  Zdrowotne właściwości bakalii

  Czytaj artykuł
 • Olga 2015-04-17 12:48

  Żelek działą znakomicie. Teraz już nie mam żadnych podrażnienie oraz innych niepokojących objawów. Wydaje mi sie, że warto jest korzystać z Isana Pflege, Rasier-Gel!

 • Magda 2015-04-11 00:58

  Bardzo mi polega w goleniu, dzięki temu nie drażni mojej skóry i znacznie szybciej idzie mi z goleniem. Ładnie pachnie i nie zmywa się wraz z odrobiną wody .

 • Zapoznaj się z ulotką Isana Pflege, Rasier-Gel

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel do golenia

  Produkt Isana Pflege, Rasier-Gel został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: Żel do golenia, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Isana Pflege, Rasier-Gel jest Rossmann, który również jest twórcą takich preparatów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka produktu Isana Pflege, Rasier-Gel jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Isana Pflege, Rasier-Gel oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Isana Pflege, Rasier-Gel dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Isana Pflege, Rasier-Gel. Produkt Isana Pflege, Rasier-Gel został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Isana Pflege, Rasier-Gel to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Isana Pflege, Rasier-Gel. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Isana Pflege, Rasier-Gel to z pewnością pomożesz wielu osobom.