Reklama baner
Isana Pflege, Rasier-Gel

Isana Pflege, Rasier-Gel

miejsce
w rankingu

--

Isana Pflege, Rasier-Gel
3.8
opinii: 5

Kup w sklepie

Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 16:24

  Konsystencja jest świetna, ładnie się rozprowadza, dzięki czemu golenie przebiega bez zarzutów. Nie podrażnia.

 • Natalia W. 2015-04-19 15:51

  Żel do golenia jak zel do golenia. Spróbowałam i nie mam podrażnienia ale jakiegoś rewelacyjnego efektu to ja nie widzę. Działa, działa!

 • Kika 2015-04-17 12:49

  Po tym środku mam lekką alergię i podrażnione to miejsce - zaczerwienienie + lekkie pieczenie. To mi się nie podoba za bardzo i dlatego nie polecam!

 • Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

  Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

  Czytaj artykuł
  5 powodów żeby jeść wolniej

  5 powodów żeby jeść wolniej

  Czytaj artykuł
  Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

  Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

  Czytaj artykuł
 • Olga 2015-04-17 12:48

  Żelek działą znakomicie. Teraz już nie mam żadnych podrażnienie oraz innych niepokojących objawów. Wydaje mi sie, że warto jest korzystać z Isana Pflege, Rasier-Gel!

 • Magda 2015-04-11 00:58

  Bardzo mi polega w goleniu, dzięki temu nie drażni mojej skóry i znacznie szybciej idzie mi z goleniem. Ładnie pachnie i nie zmywa się wraz z odrobiną wody .

 • Zapoznaj się z ulotką Isana Pflege, Rasier-Gel

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Isana Pflege, Rasier-Gel został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: Żel do golenia, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Isana Pflege, Rasier-Gel jest Rossmann, który również jest twórcą takich preparatów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka produktu Isana Pflege, Rasier-Gel jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Isana Pflege, Rasier-Gel oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Isana Pflege, Rasier-Gel dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Isana Pflege, Rasier-Gel. Produkt Isana Pflege, Rasier-Gel został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Isana Pflege, Rasier-Gel to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Isana Pflege, Rasier-Gel. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Isana Pflege, Rasier-Gel to z pewnością pomożesz wielu osobom.