Isana, Nagellack Entferner Mandelduft

Isana, Nagellack Entferner Mandelduft

miejsce
w rankingu

--

Isana, Nagellack Entferner Mandelduft
5.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-19 15:03

  Zmyje każdy lakier!!!

 • renata 2016-02-25 10:19

  Jak dla mnie to najlepszy zmywacz do paznokci. Bez problemu usuwa każdy lakier.Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Isana, Nagellack Entferner Mandelduft

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Isana, Nagellack Entferner Mandelduft został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: zmywacze do paznokci, paznokcie, makijaż. Producentem specyfiku Isana, Nagellack Entferner Mandelduft jest Rossmann, który również jest producentem takich specyfików jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka specyfiku Isana, Nagellack Entferner Mandelduft jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Isana, Nagellack Entferner Mandelduft oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Isana, Nagellack Entferner Mandelduft dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Isana, Nagellack Entferner Mandelduft. Specyfik Isana, Nagellack Entferner Mandelduft został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Isana, Nagellack Entferner Mandelduft to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Isana, Nagellack Entferner Mandelduft. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Isana, Nagellack Entferner Mandelduft to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.