Reklama baner
Isana, Handcreme Intensiv

Isana, Handcreme Intensiv

miejsce
w rankingu

20

Isana, Handcreme Intensiv
3.5
opinii: 6

Kup w sklepie

Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Niunka 2015-05-06 19:10

  Moje rączki teraz są w owiele lepszej kondycji i cieszę się, że mogę tak teraz funkcjonować. Daje 5/5 bo efekt jest i po drugie środek jest tani :)

 • Miranda 2015-04-27 10:20

  Isana, Handcreme Intensiv to bardzo dobry krem, jednak tak na prawdę jest ich bardzo dużo na rynku podobnych. I również można trafić na inną gamę lepszych.

 • Linda 2015-04-20 22:07

  Nie przypasował mi ten krem bo nie radzi sobie z bardzo suchą skórą. Nawet promocja mnie nie przekona do powtórnego zakupu.

 • Skuteczne odchudzanie - jak to zrobić?

  Skuteczne odchudzanie - jak to zrobić?

  Czytaj artykuł
  Ekstremalny sport sposobem na nudę!

  Ekstremalny sport sposobem na nudę!

  Czytaj artykuł
  Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

  Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

  Czytaj artykuł
 • Loutel 2015-04-19 14:20

  Kosmetyk działa na mnie rewelacyjnie i nei mam do niego żadnych uwag. Jedynie co to mogę się odnieść do ceny bo jest rzeczywiście za duża!

 • Follasa 2015-04-19 14:20

  Rączki teraz są w o wiele lepszej kondycji i wydaje mi się, że jeszcze nie korzystałam z takiego dobrego kremu. Działa rewelacyjnie o to chodzi!

 • Doma 2015-04-18 21:09

  Średnia jakość, ale za tak niską cenę tego kremu naprawdę nie ma na co narzekać.

 • Zapoznaj się z ulotką Isana, Handcreme Intensiv

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Isana, Handcreme Intensiv został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem do rąk, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Isana, Handcreme Intensiv jest Rossmann, który również jest twórcą takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka specyfiku Isana, Handcreme Intensiv jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Isana, Handcreme Intensiv oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Isana, Handcreme Intensiv dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Isana, Handcreme Intensiv. Preparat Isana, Handcreme Intensiv został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Isana, Handcreme Intensiv to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Isana, Handcreme Intensiv. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Isana, Handcreme Intensiv to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.