Isana, Handcreme Intensiv

Isana, Handcreme Intensiv

miejsce
w rankingu

20

Isana, Handcreme Intensiv
3.5
opinii: 6
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Niunka 2015-05-06 19:10

  Moje rączki teraz są w owiele lepszej kondycji i cieszę się, że mogę tak teraz funkcjonować. Daje 5/5 bo efekt jest i po drugie środek jest tani :)

 • Miranda 2015-04-27 10:20

  Isana, Handcreme Intensiv to bardzo dobry krem, jednak tak na prawdę jest ich bardzo dużo na rynku podobnych. I również można trafić na inną gamę lepszych.

 • Linda 2015-04-20 22:07

  Nie przypasował mi ten krem bo nie radzi sobie z bardzo suchą skórą. Nawet promocja mnie nie przekona do powtórnego zakupu.

 • Skuteczne sposoby wspomagania erekcji po 40-tce

  Skuteczne sposoby wspomagania erekcji po 40-tce

  Czytaj artykuł
  Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

  Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

  Czytaj artykuł
  Jak szukać przyczyn bólu głowy?

  Jak szukać przyczyn bólu głowy?

  Czytaj artykuł
 • Loutel 2015-04-19 14:20

  Kosmetyk działa na mnie rewelacyjnie i nei mam do niego żadnych uwag. Jedynie co to mogę się odnieść do ceny bo jest rzeczywiście za duża!

 • Follasa 2015-04-19 14:20

  Rączki teraz są w o wiele lepszej kondycji i wydaje mi się, że jeszcze nie korzystałam z takiego dobrego kremu. Działa rewelacyjnie o to chodzi!

 • Doma 2015-04-18 21:09

  Średnia jakość, ale za tak niską cenę tego kremu naprawdę nie ma na co narzekać.

 • Zapoznaj się z ulotką Isana, Handcreme Intensiv

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - krem do rąk

  Specyfik Isana, Handcreme Intensiv został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem do rąk, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Isana, Handcreme Intensiv jest Rossmann, który również jest twórcą takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka specyfiku Isana, Handcreme Intensiv jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Isana, Handcreme Intensiv oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Isana, Handcreme Intensiv dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Isana, Handcreme Intensiv. Preparat Isana, Handcreme Intensiv został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Isana, Handcreme Intensiv to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Isana, Handcreme Intensiv. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Isana, Handcreme Intensiv to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.