Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sandra 2016-02-29 14:37

  Zapach jest ładny, cena nie wygórowana. Co do ochrony przed potem: nie w 100%, ale nie narzekam.

 • Ivi 2015-08-14 11:50

  Wszystko fajnie, tyle że ona nie chroni przez 2 dobry, co najwyżej jak dzień wytrzyma to jest dobrze. Trochę naciągają fakty!

 • Adrianna 2015-08-14 11:49

  Kulka w lato to dla mnie podstawa! Z dezodorantami zawsze był problem w lato i słabo chroniły, kulka lepiej działa i skuteczniej!

 • W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

  W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

  Czytaj artykuł
  Co jeść, by wzmocnić włosy?

  Co jeść, by wzmocnić włosy?

  Czytaj artykuł
  Co to takiego masło kawowe?

  Co to takiego masło kawowe?

  Czytaj artykuł
 • Kinga 2015-08-14 11:48

  Polecam! Nie zostawia żadnych plam i śladów, z tego jestem najbardziej zadowolona :) Do tego lepiej się go rozprowadza, niż inne dezodoranty.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb nivea deodorant

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Invisible Clear Roll-On został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: antyperspirant w kulce, antyperspirant, antyperspiranty, Dezodoranty, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą preparatu Invisible Clear Roll-On jest Nivea Deodorant, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Invisible Clear Roll-On, Pearl & Beauty Spray, Energy Fresh Roll-on, Pure Invisible Roll-on, Energy Fresh Spray. Ulotka preparatu Invisible Clear Roll-On jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Invisible Clear Roll-On oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Invisible Clear Roll-On dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Invisible Clear Roll-On. Specyfik Invisible Clear Roll-On został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Invisible Clear Roll-On to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Invisible Clear Roll-On. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Invisible Clear Roll-On to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.