Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb phyto pharm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Intractum Melissae został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: bezsenność, ból brzucha, stres, niestrawność, sen, rozkurczowe, uspokajające, lęki. Producentem produktu Intractum Melissae jest PhytoPharm, który również jest wytwórcą takich produktów jak Passiflor, Nerwovit , Fix Melisa , Succus Bardanae, Ziele Świetlika. Ulotka produktu Intractum Melissae jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Intractum Melissae oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Intractum Melissae można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Intractum Melissae. Preparat Intractum Melissae został dodany do bazy danych w dniu 2016-02-26 12:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Intractum Melissae to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Intractum Melissae. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Intractum Melissae to z pewnością pomożesz wielu ludziom.