Intractum Melissae

Intractum Melissae

miejsce
w rankingu

--

Intractum Melissae
0.0
opinii: 0
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Intractum Melissae

Producent:

PHYTOPHARM

Thumb phyto pharm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - uspokajające

Preparat Intractum Melissae został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: bezsenność, ból brzucha, stres, niestrawność, sen, rozkurczowe, uspokajające, lęki. Producentem produktu Intractum Melissae jest PhytoPharm, który również jest wytwórcą takich produktów jak Passiflor, Nerwovit , Fix Melisa , Succus Bardanae, Ziele Świetlika. Ulotka produktu Intractum Melissae jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Intractum Melissae oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Intractum Melissae można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Intractum Melissae. Preparat Intractum Melissae został dodany do bazy danych w dniu 2016-02-26 12:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Intractum Melissae to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Intractum Melissae. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Intractum Melissae to z pewnością pomożesz wielu ludziom.