Intractum Hippocastani
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Intractum Hippocastani to wyciąg z kasztanowca. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z obrzękami nóg, kurczami łydek, świądem, bólem oraz "ciężkością nóg". Preparat Intractum Hippocastani został stworzony z myślą o osobach, u których zdiagnozowano przewlekłą niewydolność żylną. Preparat wykazuje działanie wielokierunkowe: wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiega obrzękom, wspomaga wchłanianie krwiaków.

Skład:

W składzie preparatu Intractum Hippocastani znajdują się następujące substancje: etanolowy wyciągu z owocu kasztanowca.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 2,5 ml płynu 3 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Maxi3Vena

4.54 opinii:
Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
czytaj dalej »

Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

Żel Detramax

4.449 opinii:
Żel Detramax to idealne rozwiązanie dla każdego kto jest zmuszony spędzać długie godziny w...
czytaj dalej »

Żel Detramax to idealne rozwiązanie dla każdego kto jest zmuszony spędzać długie godziny w... czytaj dalej »

Diostrin

0.00 opinii:
Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Dih Lipożel

0.00 opinii:
Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Dih Lipożel to preparat dostępny w postaci żelu pielęgnacyjnego. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Intractum Hippocastani

0.00 opinii:
Intractum Hippocastani to wyciąg z kasztanowca. Preparat w szczególności rekomendowany...
czytaj dalej »

Intractum Hippocastani to wyciąg z kasztanowca. Preparat w szczególności rekomendowany... czytaj dalej »

Specyfik Intractum Hippocastani został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, opuchnięte nogi, niewydolność żylna, zdrowie, zmęczone nogi, Uczucie ciężkich nóg. Wytwórcą specyfiku Intractum Hippocastani jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Intractum Hippocastani jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Intractum Hippocastani oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Intractum Hippocastani można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Intractum Hippocastani. Preparat Intractum Hippocastani został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-30 11:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Intractum Hippocastani to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Intractum Hippocastani. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Intractum Hippocastani to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.