Reklama baner
Intractum Crataegi

Intractum Crataegi

miejsce
w rankingu

--

Intractum Crataegi
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Intractum Crataegi

Producent:

Opis:

Intractum Crataegi to preparat dostępny w postaci płynu doustnego. Preparat został stworzony z troską o pacjentach, u których zdiagnozowano tendencję do szybkiego męczenia się. Intractum Crataegi to idealne rozwiązanie dla pacjentów z początkowym upośledzeniem wydolności serca. Skład płynu doustnego Intractum Crataegi został skomponowany tak, by wspomagał przepływ krwi w naczyniach wieńcowych oraz wzmacniał siłę skurczu mięśnia sercowego.

Skład:

W składzie płynu doustnego Intractum Crataegi znajdują się następujące substancje: etanolowy wyciąg ze świeżego kwiatostanu głogu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się rozpuścić 2,5 ml płynu w niewielkiej ilości płynu, np. soku owocowego. Tak sporządzony napój spożywać 4 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Heparin Hasco

5.01 opinii:
Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące...
czytaj dalej »

Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące... czytaj dalej »

Cynamon Tabletki

5.01 opinii:
Cynamon Tabletki to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje...
czytaj dalej »

Cynamon Tabletki to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje... czytaj dalej »

Aspifox

5.02 opinii:
Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja...
czytaj dalej »

Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja... czytaj dalej »

5.02 opinii:

Neomag Cardio

5.01 opinii:
Neomag Cardio to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Neomag Cardio to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Acesan

5.01 opinii:
Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla...
czytaj dalej »

Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla... czytaj dalej »

5.01 opinii:

Preparat Intractum Crataegi został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: arytmia, choroba niedokrwienna serca, Kołatanie serca, serce, układ krążenia. Producentem produktu Intractum Crataegi jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Intractum Crataegi jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Intractum Crataegi oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Intractum Crataegi dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Intractum Crataegi. Preparat Intractum Crataegi został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-09-24 11:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Intractum Crataegi to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Intractum Crataegi. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Intractum Crataegi to z pewnością pomożesz wielu osobom.