Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Intractum Crataegi to preparat dostępny w postaci płynu doustnego. Preparat został stworzony z troską o pacjentach, u których zdiagnozowano tendencję do szybkiego męczenia się. Intractum Crataegi to idealne rozwiązanie dla pacjentów z początkowym upośledzeniem wydolności serca. Skład płynu doustnego Intractum Crataegi został skomponowany tak, by wspomagał przepływ krwi w naczyniach wieńcowych oraz wzmacniał siłę skurczu mięśnia sercowego.

Skład:

W składzie płynu doustnego Intractum Crataegi znajdują się następujące substancje: etanolowy wyciąg ze świeżego kwiatostanu głogu.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się rozpuścić 2,5 ml płynu w niewielkiej ilości płynu, np. soku owocowego. Tak sporządzony napój spożywać 4 razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Heparin Hasco

5.01 opinii:
Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące...
czytaj dalej »

Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące... czytaj dalej »

Aspifox

5.02 opinii:
Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja...
czytaj dalej »

Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja... czytaj dalej »

5.02 opinii:

Padma Basic

5.02 opinii:
Padma Basic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się...
czytaj dalej »

Padma Basic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się... czytaj dalej »

Acesan

5.01 opinii:
Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla...
czytaj dalej »

Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla... czytaj dalej »

5.01 opinii:

Preparat Intractum Crataegi został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: arytmia, choroba niedokrwienna serca, Kołatanie serca, serce, układ krążenia. Producentem produktu Intractum Crataegi jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Intractum Crataegi jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Intractum Crataegi oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Intractum Crataegi dostępny jest bez recepty.