Intimel

Intimel

miejsce
w rankingu

--

Intimel
0.0
opinii: 0
Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wszystkim czytelnikom życzymy rodzinnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Intimel

Producent:

EMO-FARM

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - dla kbiet

Preparat Intimel został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: dla kobiet, suchość pochwy, żel intymny. Wytwórcą preparatu Intimel jest Emo-Farm, który również jest producentem takich preparatów jak MaxiBiotic, Termcool, Intimel. Ulotka produktu Intimel jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Intimel oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Intimel można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Intimel. Specyfik Intimel został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-06-20 15:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Intimel to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Intimel. Jeżeli zamieścisz notkę na temat produktu Intimel to z pewnością pomożesz wielu ludziom.