Intima
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Alicja 2015-08-07 09:21

  Ajć miałam dać 5!

 • Alicja 2015-08-07 09:21

  O tak. Tego potrzebowałam daje po prostu 5/5!

 • Heria 2015-08-07 09:03

  Teraz już nie mam problemu z higieną okolic intymnej w szybki i skuteczny sposób mogłam się pozbyć tego problemu. Bardzo mi się to podoba i jestem zadowolona.

 • Zapoznaj się z ulotką Intima

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel do higieny intymnej

  Preparat Intima został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyny do higieny intymnej, pianki do higieny intymnej, żele do higieny intymnej, higiena intymna, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Intima jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich produktów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Intima jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Intima oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Intima można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Intima. Preparat Intima został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-02 21:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Intima to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Intima. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Intima to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.