Intensywna pielęgnacja włosów

Intensywna pielęgnacja włosów

miejsce
w rankingu

--

Intensywna pielęgnacja włosów
3.75
opinii: 4
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Oliwia 2016-02-17 16:11

  Jestem bardzo zadowolona z zakupu, maska świetnie dociąża moje włosy oraz nadaje im niesamowitą miękkość i blask.

 • Natalia 2015-08-13 13:24

  Skutecznie wzmacnia i nawilża włosy. Mi zawsze pomaga podczas wakacji, gdy moje włosy są już skrajnie przesuszone.

 • Agata 2015-08-13 13:17

  Liczyłam na mocniejszy efekt, skoro producent nazywa swój produkt "intensywna" pielęgnacja. Jak dla mnie to nic ciekawego, minimalne nawilżenie dają także balsamy!

 • Rozrywka i sport w jednym

  Rozrywka i sport w jednym

  Czytaj artykuł
  Stosowanie kaszy gryczanej niepalonej

  Stosowanie kaszy gryczanej niepalonej

  Czytaj artykuł
  Dobry czy zły- co z tym glutenem?

  Dobry czy zły- co z tym glutenem?

  Czytaj artykuł
 • Marysia 2015-08-13 13:14

  Maska dość dobrze wpływa na moje włosy, jestem z niej jak najbardziej zadowolona. Nawilża i wzmacnia je, a przy problemach z suchą wodą jest to szczególnie ważne.

 • Zapoznaj się z ulotką Intensywna pielęgnacja włosów

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Intensywna pielęgnacja włosów został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, maska, maska do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą produktu Intensywna pielęgnacja włosów jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Intensywna pielęgnacja włosów jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Intensywna pielęgnacja włosów oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Intensywna pielęgnacja włosów dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Intensywna pielęgnacja włosów. Preparat Intensywna pielęgnacja włosów został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-22 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Intensywna pielęgnacja włosów to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Intensywna pielęgnacja włosów. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Intensywna pielęgnacja włosów to z pewnością pomożesz wielu osobom.