Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry

Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry

miejsce
w rankingu

--

Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry
4.6
opinii: 5

Kup w sklepie

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-07 16:55

  Świetny lekki krem, który bardzo dobrze nawilża.

 • Ada 2015-04-28 23:35

  Polecam! Moim zdaniem jeden z lepszych i bardziej skutecznych krem w tym kierunku, potem nie mam żadnych problemów z suchymi rękoma :)

 • Róża 2015-04-24 00:01

  U mnie bardzo fajnie nawilża skórę rąk, zazwyczaj z produktami od garniera mam pozytywne skojarzenia :)

 • Skóra właściwie zadbana

  Skóra właściwie zadbana

  Czytaj artykuł
  Zasada działania Viagry

  Zasada działania Viagry

  Czytaj artykuł
  Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

  Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

  Czytaj artykuł
 • Manga 2015-04-20 22:00

  Fajny, niedrogi i głęboko nawilżający dłonie krem. Idealne rozwiązanie do torebki.

 • Tifcia 2015-04-09 01:44

  Stosuję go do rąk i rzeczywiście ten krem działa! Na mnie bardzo dobrze działa i nie mogę nic mu zarzucić. Dobrze nawilża a do tego nie jest jakoś szczególnie drogi.

 • Zapoznaj się z ulotką Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry

  Producent:

  GARNIER HAND

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - krem do rąk

  Specyfik Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem do rąk, regenerujący krem do rąk, maseczki do dłoni, balsamy, kremy, paznokcie, Dłonie, Pielęgnacja ciała. Producentem produktu Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry jest Garnier Hand, który również jest twórcą takich produktów jak Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry. Ulotka preparatu Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry. Preparat Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.