Intensive 24h Performance extra protection

Intensive 24h Performance extra protection

miejsce
w rankingu

2

Intensive 24h Performance extra protection
3.83
opinii: 6
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kamila 2016-02-12 16:18

  Jest to mój ulubiony antyperspirant.Jak dla mnie ma w sobie jakieś męskie nuty zapachowe...)) Używam go od zawsze i nie mam powodów, aby zmienić na inny.

 • Zamika 2015-05-27 19:23

  Ogolnie dobrze działa, jednak szału nie ma i na rynku jest bardzo duża ilośc takich podobnych środków , takżę Intensive 24h Performance extra protection nie wyróznia się niczym i jest w miare spoko.

 • Mania 2015-05-27 19:22

  Antyperspirant w kulce pozwala szybko oraz skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu oraz poczuć się lepiej. Na mnei działa i się cieszę z tego!

 • Dlaczego otyłość brzuszna jest niebezpieczna?

  Dlaczego otyłość brzuszna jest niebezpieczna?

  Czytaj artykuł
  Jakie właściwości mają algi

  Jakie właściwości mają algi

  Czytaj artykuł
  Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

  Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

  Czytaj artykuł
 • Marta K. 2015-05-27 19:21

  Jak dla mnie takie środki są bez sensu i warto jest już je kupić z apteki a nie jakieś adidasy. Z apteki o wiele lepiej działają i trzymają efekt a to nie za bardzo ;/

 • Justi 2015-05-27 19:20

  Doskonale trafiłam i zaryzykowałam aby to kupić. Bardzo mi to pomogło i jestem zadowolona z tego wyboru. Pozwoliło mi to poczuć się teraz wolno i nie mieć brzydkich plam

 • Wiktoria Pawik 2015-05-27 19:16

  Działa wzorowo i nie mam z nim problemów. Kulka działa bardzo dobrze i cieszę się, że znalazłam to dla siebie. Daje 5/5 bo nie można dać niższej oceny!

 • Zapoznaj się z ulotką Intensive 24h Performance extra protection

  Producent:

  ADIDAS WOMEN

  Thumb adidas woman

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Intensive 24h Performance extra protection został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: roll-on, antyperspirant dla kobiet, antyperspirant w kulce, antyperspirant w kulce dla kobiet, dla kobiet, w kulce, antyperspirant, kosmetyki. Producentem preparatu Intensive 24h Performance extra protection jest Adidas Women, który również jest wytwórcą takich produktów jak Intensive 24h Performance extra protection. Ulotka specyfiku Intensive 24h Performance extra protection jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Intensive 24h Performance extra protection oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Intensive 24h Performance extra protection można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Intensive 24h Performance extra protection. Produkt Intensive 24h Performance extra protection został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Intensive 24h Performance extra protection to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Intensive 24h Performance extra protection. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Intensive 24h Performance extra protection to z pewnością pomożesz wielu osobom.