Intense Repair

Intense Repair

miejsce
w rankingu

--

Intense Repair
3.5
opinii: 4
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-20 12:36

  Bardzo dobra

 • Malutka 2015-07-09 10:10

  Przy włosach suchych mam ten problem iż często się łamią i brzydko wyglądają. Odżywka po części rozwiązała ten problem ponieważ włosy się lepiej układają i są bardziej nawilżone, ale nie do końca. Wciąż potrafią się łamać ..

 • Aleksandra.B 2015-07-09 10:09

  Ja nie widzę żadnych różnic przy stosowaniu tej odżywki i normalnego szamponu

 • Domowe sposoby na przeziębienie

  Domowe sposoby na przeziębienie

  Czytaj artykuł
  Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

  Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

  Czytaj artykuł
  Trądzik różowaty – najważniejsze informacje

  Trądzik różowaty – najważniejsze informacje

  Czytaj artykuł
 • Ula 2015-07-09 10:08

  Moje włosu trochę już przeżyły, z pewnością nie odbiło się to w sposób pozytywny na ich kondycji. Ta odżywka potrafi pomóc i dla mnie jest bardzo dobrym rozwiązaniem, włosy odrazu lepiej wyglądają!!

 • Zapoznaj się z ulotką Intense Repair

  Producent:

  NIVEA

  Thumb nivea 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odżywka

  Preparat Intense Repair został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywka, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Producentem preparatu Intense Repair jest Nivea, który również jest twórcą takich preparatów jak Aqua Effect, Nivea Baby krem przeciw odparzeniom, Nivea Vital, Nivea Baby krem na każdą pogodę, NIVEA Lip Care Med Repair. Ulotka specyfiku Intense Repair jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Intense Repair oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Intense Repair można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Intense Repair. Specyfik Intense Repair został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Intense Repair to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Intense Repair. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Intense Repair to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.