Reklama baner
Inimitable, Multi-Dimensional Mascara

Inimitable, Multi-Dimensional Mascara

miejsce
w rankingu

--

Inimitable, Multi-Dimensional Mascara
3.0
opinii: 3

Kup w sklepie

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Oxya 2015-08-08 10:46

  Jak dla mnie to bardzo średni środek i nawet nie wiem czy zasługuje na ocenę 3! Niestety kruszy się ...

 • Nikosa 2015-08-08 10:46

  Profesjonalna robota z tym środkiem. Inimitable działa doskonale i w kilka sekund poprawi twoje rzęsy o 100% :)

 • Karolina 2015-07-07 18:38

  Nie polecam! Tusz w ogóle nie nadaje się do użytku ..

 • Zapoznaj się z ulotką Inimitable, Multi-Dimensional Mascara

  Producent:

  CHANEL

  Thumb chanel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Inimitable, Multi-Dimensional Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz podkręcający, tusz wydłużający, tusz pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem preparatu Inimitable, Multi-Dimensional Mascara jest Chanel, który również jest producentem takich produktów jak Joues Contraste, Chance Eau Fraiche EDT, Inimitable Intense Mascara, Inimitable, Multi-Dimensional Mascara, Rouge Coco Hydrating Creme Lip Colour. Ulotka produktu Inimitable, Multi-Dimensional Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Inimitable, Multi-Dimensional Mascara oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Inimitable, Multi-Dimensional Mascara można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Inimitable, Multi-Dimensional Mascara. Preparat Inimitable, Multi-Dimensional Mascara został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Inimitable, Multi-Dimensional Mascara to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Inimitable, Multi-Dimensional Mascara. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Inimitable, Multi-Dimensional Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.