Inimitable, Multi-Dimensional Mascara

Inimitable, Multi-Dimensional Mascara

miejsce
w rankingu

--

Inimitable, Multi-Dimensional Mascara
3.0
opinii: 3
Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Oxya 2015-08-08 10:46

  Jak dla mnie to bardzo średni środek i nawet nie wiem czy zasługuje na ocenę 3! Niestety kruszy się ...

 • Nikosa 2015-08-08 10:46

  Profesjonalna robota z tym środkiem. Inimitable działa doskonale i w kilka sekund poprawi twoje rzęsy o 100% :)

 • Karolina 2015-07-07 18:38

  Nie polecam! Tusz w ogóle nie nadaje się do użytku ..

 • Zapoznaj się z ulotką Inimitable, Multi-Dimensional Mascara

  Producent:

  CHANEL

  Thumb chanel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz podkręcający

  Specyfik Inimitable, Multi-Dimensional Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz podkręcający, tusz wydłużający, tusz pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem preparatu Inimitable, Multi-Dimensional Mascara jest Chanel, który również jest producentem takich produktów jak Joues Contraste, Chance Eau Fraiche EDT, Inimitable Intense Mascara, Inimitable, Multi-Dimensional Mascara, Rouge Coco Hydrating Creme Lip Colour. Ulotka produktu Inimitable, Multi-Dimensional Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Inimitable, Multi-Dimensional Mascara oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Inimitable, Multi-Dimensional Mascara można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Inimitable, Multi-Dimensional Mascara. Preparat Inimitable, Multi-Dimensional Mascara został dodany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Inimitable, Multi-Dimensional Mascara to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Inimitable, Multi-Dimensional Mascara. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Inimitable, Multi-Dimensional Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.