Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Oxya 2015-08-08 10:46

  Jak dla mnie to bardzo średni środek i nawet nie wiem czy zasługuje na ocenę 3! Niestety kruszy się ...

 • Nikosa 2015-08-08 10:46

  Profesjonalna robota z tym środkiem. Inimitable działa doskonale i w kilka sekund poprawi twoje rzęsy o 100% :)

 • Karolina 2015-07-07 18:38

  Nie polecam! Tusz w ogóle nie nadaje się do użytku ..

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb chanel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Inimitable, Multi-Dimensional Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz podkręcający, tusz wydłużający, tusz pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Wytwórcą produktu Inimitable, Multi-Dimensional Mascara jest Chanel, który również jest producentem takich specyfików jak Joues Contraste, Chance Eau Fraiche EDT, Inimitable Intense Mascara, Inimitable, Multi-Dimensional Mascara, Rouge Coco Hydrating Creme Lip Colour. Ulotka specyfiku Inimitable, Multi-Dimensional Mascara jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Inimitable, Multi-Dimensional Mascara oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Specyfik Inimitable, Multi-Dimensional Mascara dostępny jest bez recepty.