Inglot-Pro, Dry & Shine

Inglot-Pro, Dry & Shine

miejsce
w rankingu

--

Inglot-Pro, Dry & Shine
4.0
opinii: 3
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Danusia 2015-08-05 12:53

  Polecam! Gdy kolor traci już swój blask wystarczy jedna kropelka i już wszystko wraca do normy. Jak dla mnie bomba, do tego pomaga w szybszym wyschnięciu paznokci :)

 • Irena 2015-08-05 12:51

  Niby ma nabłyszczać paznokcie a wcale takiego efektu nie daje :( Jak dla mnie to lipa. Może jedynie nieco przedłuża trwałość lakieru

 • Psipsia 2015-05-28 23:30

  Doskonale działa na moje paznocie świetnie je wzmacnia oraz nadaje im wytrzymałości. Później o wiele lepiej się prezentują i można się nimi chwalić :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Inglot-Pro, Dry & Shine został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: preparaty nawierzchniowe, preparaty podkładowe, paznokcie, makijaż. Producentem preparatu Inglot-Pro, Dry & Shine jest Inglot, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka produktu Inglot-Pro, Dry & Shine jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Inglot-Pro, Dry & Shine oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Inglot-Pro, Dry & Shine można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Inglot-Pro, Dry & Shine. Specyfik Inglot-Pro, Dry & Shine został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Inglot-Pro, Dry & Shine to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Inglot-Pro, Dry & Shine. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Inglot-Pro, Dry & Shine to z pewnością pomożesz wielu ludziom.