Inglot-Pro, Dry & Shine

Inglot-Pro, Dry & Shine

miejsce
w rankingu

--

Inglot-Pro, Dry & Shine
4.0
opinii: 3
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Danusia 2015-08-05 12:53

  Polecam! Gdy kolor traci już swój blask wystarczy jedna kropelka i już wszystko wraca do normy. Jak dla mnie bomba, do tego pomaga w szybszym wyschnięciu paznokci :)

 • Irena 2015-08-05 12:51

  Niby ma nabłyszczać paznokcie a wcale takiego efektu nie daje :( Jak dla mnie to lipa. Może jedynie nieco przedłuża trwałość lakieru

 • Psipsia 2015-05-28 23:30

  Doskonale działa na moje paznocie świetnie je wzmacnia oraz nadaje im wytrzymałości. Później o wiele lepiej się prezentują i można się nimi chwalić :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Inglot-Pro, Dry & Shine został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: preparaty nawierzchniowe, preparaty podkładowe, paznokcie, makijaż. Producentem preparatu Inglot-Pro, Dry & Shine jest Inglot, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka produktu Inglot-Pro, Dry & Shine jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Inglot-Pro, Dry & Shine oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Inglot-Pro, Dry & Shine można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Inglot-Pro, Dry & Shine. Specyfik Inglot-Pro, Dry & Shine został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Inglot-Pro, Dry & Shine to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Inglot-Pro, Dry & Shine. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Inglot-Pro, Dry & Shine to z pewnością pomożesz wielu ludziom.