Incandessence EDT

Incandessence EDT

miejsce
w rankingu

Incandessence EDT
4.0
opinii: 3
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jola 2015-08-17 13:53

  Ciekawy zapach! Który naprawdę wciąga i zachęca do zakupu. Ja nie żałuję na niego ani złotówki, jak najbardziej jestem zadowolona :)

 • Diana 2015-08-17 13:51

  Cena jest wysoka, ale bez problemu można znaleźć jakieś zniżki. MI się udało i jestem zadowolona, zapach jest delikatny a potrafi się trzymać i nawet 4 godziny! Polecam

 • Emilia.J 2015-05-21 21:10

  Moim zdaniem ten zapach jest zdecydowanie za drogi, chociaż na tą firmę nie ma co liczyć w tym zakresie. Mi pachnie kanwalią, tulipanem, orchideą i trochę mimozą. Dość długo się utrzymuje :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Incandessence EDT został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem produktu Incandessence EDT jest Avon, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka preparatu Incandessence EDT jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Incandessence EDT oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego obrazki. Preparat Incandessence EDT dostępny jest bez recepty.