Reklama baner
Incandessence EDT

Incandessence EDT

miejsce
w rankingu

--

Incandessence EDT
4.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jola 2015-08-17 13:53

  Ciekawy zapach! Który naprawdę wciąga i zachęca do zakupu. Ja nie żałuję na niego ani złotówki, jak najbardziej jestem zadowolona :)

 • Diana 2015-08-17 13:51

  Cena jest wysoka, ale bez problemu można znaleźć jakieś zniżki. MI się udało i jestem zadowolona, zapach jest delikatny a potrafi się trzymać i nawet 4 godziny! Polecam

 • Emilia.J 2015-05-21 21:10

  Moim zdaniem ten zapach jest zdecydowanie za drogi, chociaż na tą firmę nie ma co liczyć w tym zakresie. Mi pachnie kanwalią, tulipanem, orchideą i trochę mimozą. Dość długo się utrzymuje :)

 • Zapoznaj się z ulotką Incandessence EDT

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Incandessence EDT został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem specyfiku Incandessence EDT jest Avon, który również jest twórcą takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Incandessence EDT jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Incandessence EDT oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Incandessence EDT można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Incandessence EDT. Preparat Incandessence EDT został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Incandessence EDT to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Incandessence EDT. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Incandessence EDT to z pewnością pomożesz wielu osobom.