Ifenin 200

Ifenin 200

miejsce
w rankingu

--

Ifenin 200
0.0
opinii: 0
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Ifenin 200

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

Produkt Ifenin 200 został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwbólowy. Producentem preparatu Ifenin 200 jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Ifenin 200 jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Ifenin 200 oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Ifenin 200 można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ifenin 200. Preparat Ifenin 200 został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-03 15:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ifenin 200 to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Ifenin 200. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Ifenin 200 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.