Zapoznaj się z ulotką Ibuprom Sport żel

Download icon Zobacz ulotkę
Ibuprom Sport żel

Ibuprom Sport żel to produkt leczniczy z substancją czynną ibuprofenem, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Żel wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Przeznaczony jest do stosowania miejscowego bólu w zmienionej zapalnie tkance (np. kaletek maziowych, ścięgien, pochewek ścięgnistych, więzadeł i torebek stawowych).

Niniejszy lek znaduje swoje wykorzystanie w zwyrodnieniach i schorzeniach stawów, chorobach reumatycznych stawów obwodowych i kręgosłupa. Ibuprofen leczy zmiany pourazowe. Niweluje ból okolicy lędźwiowej kręgosłupa i sztywność barków. 

Leku Ibuprom Sport żel nie należy stosować na rany otwarte oraz na błony śluzowe. Unikać kontaktu z oczami. Produkt leczniczy nie jest wskazany dla osób poniżej 14 roku życia.
 

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Ból głowy niemal nigdy nie jest dolegliwością zagrażającą życiu, niekiedy jednak pilna konsultacja z lekarzem wydaje się jedynym rozwiązaniem... Czytaj więcej

Skład:

Składnikami produktu leczniczego w 100 g żelu Ibuprom Sport są następujace substancje:

- substancja czynna: ibuprofen 5 g,

- substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, solketal (2,2-dimetylo-4-hydroksymetylo-1,3-dioksalan), poloksamer 407, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha (Miglyol 812), olejek lawendowy, olejek pomarańczowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu Ibuprom Sport żel powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Produkt leczniczy Ibuprom Sport żel przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Niewielką ilość żelu nanieść na skórę i wetrzeć. Stosować 3-4 razy na dobę co 4 godziny. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek Ibuprom Sport żel należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przed zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. 

Należy zachować ostrożność ze stosowaniem Ibuprom Sport żel m.in. w przypadku osób z niewydolnością nerek, chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy, jak również w przypadku astmy oskrzelowej i nietolerancji leków z grupy NLPZ przyjmowanych doustnie. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb usp zdrowie

Postać:

żel

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Weronika 2017-12-04 13:32

    Działa jak należy. Polecam

  • Kira 2017-11-29 14:10

    Stosowałam już najróżniejsze produkty wszytskie były średnie. Wczoraj kupiłam IBUPROM - Żel . Sprawdza się świetnie!

  • Dorian 2017-11-22 21:12

    Ból w plecach jest jednym z typów bólu jaki mnie powala. Cieszę się, że znam IBUPROM - Żel ! Zawsze mogę na niego liczyć!

  • Dawid 2017-11-02 11:36

    Odznaczenie od społeczeństwa dla kogoś, kto wynajdzie patent na reumatoidalne zapalenie stawów ! Do czasu odkrycia mam plan skrupulatnie stosować Ibuprom Sport żel ... Jest mi spora pomocą...

  • Bogna 2017-10-23 18:06

    Gdy przyjmuję jakiś środek na ból to wymagam świetny ! Dokładnie jak Ibuprom Sport żel . Przez to, że ma substancję czynną ibuprofen w składzie, mogę na nim polegać.

  • Adik 2017-10-20 20:36

    Dobra wchłanialnośc, szybkie działanie - czego chcieć więcej!

  • Katrina 2017-10-16 14:20

    Szybko łagodzi ból. Maść ma nieklejącą konsystencję, wchłania się i przyjemnie chłodzi, dając tym samym uczucie ukojenia.

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Ibuprom Sport żel

    Download icon Zobacz ulotkę
    Ibuprom Sport żel

    Ibuprom Sport żel to produkt leczniczy z substancją czynną ibuprofenem, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Żel wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

    Przeznaczony jest do stosowania miejscowego bólu w zmienionej zapalnie tkance (np. kaletek maziowych, ścięgien, pochewek ścięgnistych, więzadeł i torebek stawowych).

    Niniejszy lek znaduje swoje wykorzystanie w zwyrodnieniach i schorzeniach stawów, chorobach reumatycznych stawów obwodowych i kręgosłupa. Ibuprofen leczy zmiany pourazowe. Niweluje ból okolicy lędźwiowej kręgosłupa i sztywność barków. 

    Leku Ibuprom Sport żel nie należy stosować na rany otwarte oraz na błony śluzowe. Unikać kontaktu z oczami. Produkt leczniczy nie jest wskazany dla osób poniżej 14 roku życia.
     

    Jak szukać przyczyn bólu głowy?

    Jak szukać przyczyn bólu głowy?

    Ból głowy niemal nigdy nie jest dolegliwością zagrażającą życiu, niekiedy jednak pilna konsultacja z lekarzem wydaje się jedynym rozwiązaniem... Czytaj więcej

    Skład:

    Składnikami produktu leczniczego w 100 g żelu Ibuprom Sport są następujace substancje:

    - substancja czynna: ibuprofen 5 g,

    - substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, solketal (2,2-dimetylo-4-hydroksymetylo-1,3-dioksalan), poloksamer 407, triglicerydy nasyconych kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcucha (Miglyol 812), olejek lawendowy, olejek pomarańczowy, woda oczyszczona.

    Dawkowanie:

    Dawkowanie preparatu Ibuprom Sport żel powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

    Produkt leczniczy Ibuprom Sport żel przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Niewielką ilość żelu nanieść na skórę i wetrzeć. Stosować 3-4 razy na dobę co 4 godziny. 

    Przeciwwskazania:

    Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek Ibuprom Sport żel należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

    Przed zastosowaniem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. 

    Należy zachować ostrożność ze stosowaniem Ibuprom Sport żel m.in. w przypadku osób z niewydolnością nerek, chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy, jak również w przypadku astmy oskrzelowej i nietolerancji leków z grupy NLPZ przyjmowanych doustnie. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. 

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb usp zdrowie

    Postać:

    żel

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

    Altacet

    4.9111 opinii:
    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
    czytaj dalej »

    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu... czytaj dalej »

    4.9111 opinii:

    Ascodan

    4.888 opinii:
    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
    czytaj dalej »

    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości... czytaj dalej »

    4.888 opinii:

    Voltaren Express Forte

    4.789 opinii:
    Voltaren Express Forte to produkt leczniczy w postaci kapsułek miękkich o działaniu obniżającym...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte to produkt leczniczy w postaci kapsułek miękkich o działaniu obniżającym... czytaj dalej »

    Dip Hot

    4.717 opinii:
    Dip Hot to produkt leczniczy w postaci kremu o działaniu rozgrzewającym. Wskazaniem do...
    czytaj dalej »

    Dip Hot to produkt leczniczy w postaci kremu o działaniu rozgrzewającym. Wskazaniem do... czytaj dalej »

    4.717 opinii:

    Rub-Arom Maść

    4.676 opinii:
    Rub-Arom Maść to produkt leczniczy w postaci maści o działaniu rozgrzewającym do stosowana...
    czytaj dalej »

    Rub-Arom Maść to produkt leczniczy w postaci maści o działaniu rozgrzewającym do stosowana... czytaj dalej »

    Neoxen

    4.638 opinii:
    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku...
    czytaj dalej »

    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku... czytaj dalej »

    4.638 opinii:

    Ibuprom Sport żel

    4.577 opinii:
    Ibuprom Sport żel to produkt leczniczy z substancją czynną ibuprofenem, która należy do...
    czytaj dalej »

    Ibuprom Sport żel to produkt leczniczy z substancją czynną ibuprofenem, która należy do... czytaj dalej »

    Voltaren Acti Forte

    4.569 opinii:
    Voltaren Acti Forte to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych o działaniu...
    czytaj dalej »

    Voltaren Acti Forte to produkt leczniczy w postaci tabletek powlekanych o działaniu... czytaj dalej »

    Dip Rilif

    4.5315 opinii:
    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie...
    czytaj dalej »

    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

    4.5315 opinii:

    Glimbax

    4.56 opinii:
    Glimbax jest produktem leczniczym w postaci roztworu do płukania jamy ustnej i gardła podczas...
    czytaj dalej »

    Glimbax jest produktem leczniczym w postaci roztworu do płukania jamy ustnej i gardła podczas... czytaj dalej »

    4.56 opinii: