I Love Stage, Eyeshadow Base

I Love Stage, Eyeshadow Base

miejsce
w rankingu

--

I Love Stage, Eyeshadow Base
5.0
opinii: 1
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Iga Water 2015-05-27 20:01

  Jeszcze nigdy nie stosowałam tak doskonałego kosmetyku. On pozwala mi wyglądać jak top modelka to działa i warto jest to spróbować!

 • Zapoznaj się z ulotką I Love Stage, Eyeshadow Base

  Producent:

  ESSENCE

  Thumb essence

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik I Love Stage, Eyeshadow Base został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: baza pod cienie, utrwalacze makijażu do oczu, utrwalacze makijażu, makijaż. Producentem produktu I Love Stage, Eyeshadow Base jest Essence, który również jest twórcą takich preparatów jak Get BIG Lashes, Volume Boost Waterproof Mascara, Multi Action False Lashes, Gel Eyeliner Brush, Nail Art, Special Effect Topper, Coverstick. Ulotka produktu I Love Stage, Eyeshadow Base jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat I Love Stage, Eyeshadow Base oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat I Love Stage, Eyeshadow Base dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu I Love Stage, Eyeshadow Base. Produkt I Love Stage, Eyeshadow Base został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:09. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu I Love Stage, Eyeshadow Base to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania I Love Stage, Eyeshadow Base. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu I Love Stage, Eyeshadow Base to z pewnością pomożesz wielu osobom.