Hypnotic Poison

Hypnotic Poison

miejsce
w rankingu

--

Hypnotic Poison
3.0
opinii: 3
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Marzena 2015-08-17 13:40

  Mi ten zapach nie podszedł w ogóle :( Okropny ..

 • OIla1 2015-05-01 15:25

  W ogóle mi ten zapach nie podszedł - kminek, wanilia, migdały no i ta cena jeszcze.

 • Dziuba 2015-04-23 20:55

  Mmm, cudowne rozwiązanie na wieczorne wyjścia, perfumy wysoko podgrzewają atmosferę randek.

 • Zapoznaj się z ulotką Hypnotic Poison

  Producent:

  CHRISTIAN DIOR

  Thumb christian dior

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Hypnotic Poison został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Hypnotic Poison jest Christian Dior, który również jest twórcą takich specyfików jak Midnight Poison EDP, Miss Dior Cherie EDP, Diorshow Extase Mascara, Diorshow Black Out Mascara, 5-Colour Iridescent Eyeshadow. Ulotka produktu Hypnotic Poison jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Hypnotic Poison oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Hypnotic Poison dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Hypnotic Poison. Specyfik Hypnotic Poison został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Hypnotic Poison to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Hypnotic Poison. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Hypnotic Poison to z pewnością pomożesz wielu ludziom.