Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara

Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara

miejsce
w rankingu

--

Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara
3.67
opinii: 3
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dagmara 2015-08-15 15:47

  Za pierwszym razem szczoteczka ta może stwarzać małe problemy, ale potem jest już coraz łatwiej. Efekt wydłużenia jest bardzo dobry, z niego jestem najbardziej zadowolona!

 • Katie 2015-08-15 15:46

  Szczoteczka jest do kitu .. U mnie się w ogóle nie sprawdza i bardzo ciężko nałożyć nią tusz

 • Opinia użytkownika 2015-05-04 10:55

  Chyba kosmetyk z najdłuższą nazwą jaki można znaleźć w mojej kosmetyczce. Nic dziwnego, bo mascara Hypnose Drama ma przede wszystkim wydłużać i pogrubiać rzęsy. Zresztą to moja ulubiona macara, kosztuje tylko 20 PLN, jest bardzo wydajna, a moje rzęsy wyglądają fantastycznie.

 • Zapoznaj się z ulotką Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara

  Producent:

  LANCOME

  Thumb lancome

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Produkt Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz, tusz do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Producentem produktu Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara jest Lancome, który również jest producentem takich preparatów jak Fatale, Virtuôse, La Vie Est Belle EDP, Color Fever Gloss, Definicils Mascara. Ulotka specyfiku Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara. Specyfik Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara. Jeżeli dodasz notkę na temat produktu Hypnose Drama Instant Full Body Volume Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.