Hypnose Doll Eyes Mascara

Hypnose Doll Eyes Mascara

miejsce
w rankingu

--

Hypnose Doll Eyes Mascara
4.0
opinii: 5
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olivia Sanders 2015-05-23 15:39

  Daje 5/5. Używam go od kilku dni i bardzo mi się on podoba - wiem, że ten tusz się nie kruszy i poprzez to jeszcze bardziej się cieszę, że zawsze bedę wyglądała dobrze :)

 • Bitka54 2015-05-23 15:38

  Mój makijaż ogólnie z tym środkiem wygląda o wiele lepiej i poprawia ten tusz moje rzęsty, jednak poprzedni na mnie o wiele lepiej działał i cos mi tutaj brakuje. Średnio polecam tak na prawdę ten środek!

 • Janika43 2015-05-23 15:37

  Po prostu rewelacja. Wszystko tak na prawdę byłoby bezbłędne tylko nie ta cena. Tusz do rzęs nie pozwala mi tak na prawdę na zamknięcie budzetu na + ;/

 • Rozwój transplantologii

  Rozwój transplantologii

  Czytaj artykuł
  Figa na zdrowie!

  Figa na zdrowie!

  Czytaj artykuł
  Sauna dla zdrowia

  Sauna dla zdrowia

  Czytaj artykuł
 • Nika 2015-05-23 15:36

  Moje rzęsy teraz wyglądają o wiele lepiej i cieszę się, że mogę w tak szybkim czasie w prosty sposób zmienić swoje rzęsy. Teraz są o wiele większe i grubsze :)

 • Iska 2015-05-23 15:35

  Hypnose Doll Eyes Mascara to dla mnie najlepszy środek z gamy produktów na rynku. Pomaga mi bardzo i jestem z niego dumna! Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb lancome

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Hypnose Doll Eyes Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz, tusz do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą produktu Hypnose Doll Eyes Mascara jest Lancome, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Fatale, Virtuôse, La Vie Est Belle EDP, Color Fever Gloss, Definicils Mascara. Ulotka specyfiku Hypnose Doll Eyes Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Hypnose Doll Eyes Mascara oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Hypnose Doll Eyes Mascara można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Hypnose Doll Eyes Mascara. Specyfik Hypnose Doll Eyes Mascara został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Hypnose Doll Eyes Mascara to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Hypnose Doll Eyes Mascara. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Hypnose Doll Eyes Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.