Hydrosil Flamozil

Hydrosil Flamozil

miejsce
w rankingu

--

Hydrosil Flamozil
4.5
opinii: 2
Czego przyczyną może być bezsenność?

Czego przyczyną może być bezsenność?

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-11 17:28

  Bardzo dobry żel, szybko goi rany.

 • Ida 2015-09-13 20:26

  jakos tak wole smarowac rany zelami niz tlustymi kremami. ten jest calkiem niezly, polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Hydrosil Flamozil

  Producent:

  Opis:

  Hydrosil Flamozil to preparat dostępny w postaci żelu. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się z oparzeniami skórnymi. Hydrosil Flamozil bardzo dobrze działa na sączące oraz suche rany. Preparat łagodzi oraz eliminuje dolegliwości bólowe. Żel Hydrosil Flamozil chroni ranę przed wnikaniem do niej bakterii oraz grzybów.

  Skład:

  W składzie żelu Hydrosil Flamozil znajdują się następujące substancje: kwaśny koloidalny karbomer, karnozyna, woda, cytrynian srebra.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Leczenie ran

  Specyfik Hydrosil Flamozil został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: gojenie się rany, oparzenia, Odleżyny, zdrowie, Leczenie ran. Wytwórcą preparatu Hydrosil Flamozil jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Hydrosil Flamozil jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Hydrosil Flamozil oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Hydrosil Flamozil dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Hydrosil Flamozil. Produkt Hydrosil Flamozil został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-09-07 12:23. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Hydrosil Flamozil to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Hydrosil Flamozil. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Hydrosil Flamozil to z pewnością pomożesz wielu osobom.