Reklama baner
Hydralight Water-Based Natural Make-Up

Hydralight Water-Based Natural Make-Up

miejsce
w rankingu

--

Hydralight Water-Based Natural Make-Up
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Krystianna 2015-07-09 09:53

  Moim zdzaniem może być, fluid dobrze rozprowadza się po twarzy, do tego nie mam żadnych problemów z dobraniem go do mojego koloru skóry :-)

 • Evil1 2015-07-09 09:48

  Nie polecam! tak drogiego i przeciętnego fluidu dawno nie widziałam!

 • Kinga 2015-07-09 09:48

  Rzeczywiście za tą cenę można mieć kilka innych podkładów, ale dla mnie pod względem jakości ten jest niezastąpiony. Doskonale rozprowadza się po twarzy, do tego nie mam żadnych problemów z jego nakładaniem

 • Zapoznaj się z ulotką Hydralight Water-Based Natural Make-Up

  Producent:

  ISADORA

  Thumb isadora

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Hydralight Water-Based Natural Make-Up został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluid, fluid nawilżający, fluid beztłuszczowy, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Hydralight Water-Based Natural Make-Up jest IsaDora, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Hydralight Water-Based Natural Make-Up. Ulotka produktu Hydralight Water-Based Natural Make-Up jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Hydralight Water-Based Natural Make-Up oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Hydralight Water-Based Natural Make-Up dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Hydralight Water-Based Natural Make-Up. Specyfik Hydralight Water-Based Natural Make-Up został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Hydralight Water-Based Natural Make-Up to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Hydralight Water-Based Natural Make-Up. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Hydralight Water-Based Natural Make-Up to z pewnością pomożesz wielu osobom.