Hydralight Water-Based Natural Make-Up

Hydralight Water-Based Natural Make-Up

miejsce
w rankingu

--

Hydralight Water-Based Natural Make-Up
3.67
opinii: 3
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Krystianna 2015-07-09 09:53

  Moim zdzaniem może być, fluid dobrze rozprowadza się po twarzy, do tego nie mam żadnych problemów z dobraniem go do mojego koloru skóry :-)

 • Evil1 2015-07-09 09:48

  Nie polecam! tak drogiego i przeciętnego fluidu dawno nie widziałam!

 • Kinga 2015-07-09 09:48

  Rzeczywiście za tą cenę można mieć kilka innych podkładów, ale dla mnie pod względem jakości ten jest niezastąpiony. Doskonale rozprowadza się po twarzy, do tego nie mam żadnych problemów z jego nakładaniem

 • Zapoznaj się z ulotką Hydralight Water-Based Natural Make-Up

  Producent:

  ISADORA

  Thumb isadora

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Hydralight Water-Based Natural Make-Up został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluid, fluid nawilżający, fluid beztłuszczowy, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Hydralight Water-Based Natural Make-Up jest IsaDora, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Hydralight Water-Based Natural Make-Up. Ulotka produktu Hydralight Water-Based Natural Make-Up jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Hydralight Water-Based Natural Make-Up oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Hydralight Water-Based Natural Make-Up dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Hydralight Water-Based Natural Make-Up. Specyfik Hydralight Water-Based Natural Make-Up został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Hydralight Water-Based Natural Make-Up to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Hydralight Water-Based Natural Make-Up. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Hydralight Water-Based Natural Make-Up to z pewnością pomożesz wielu osobom.