High Shine Lipgloss

High Shine Lipgloss

miejsce
w rankingu

--

High Shine Lipgloss
4.33
opinii: 3
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Monia 2015-08-06 19:08

  Jakość tego błyszczyka jest bardzo dobra i ogólnie polecam go dla wszystkich kobiet. Działa perfekcyjnie i daje 5/5!

 • Opinia użytkownika 2015-07-06 15:52

  Cena dobra, działa jak należy, nic tylko brać!!

 • Majka 2015-07-06 15:51

  Błyszczyk dobrze nawilża usta i czyni je bardziej "lśniące" - mi ten efekt bardzo się podoba :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb manhattan

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt High Shine Lipgloss został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do ust, błyszczyk, błyszczyk do ust, błyszczyki, usta, makijaż. Wytwórcą specyfiku High Shine Lipgloss jest Manhattan, który również jest producentem takich preparatów jak Clearface, Compact Powder, Soft Mat Lipcream, High Shine Lipgloss, Perfect Adapt Make Up, Dip Eyeliner Waterpoof. Ulotka specyfiku High Shine Lipgloss jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat High Shine Lipgloss oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt High Shine Lipgloss dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu High Shine Lipgloss. Produkt High Shine Lipgloss został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu High Shine Lipgloss to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z High Shine Lipgloss. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu High Shine Lipgloss to z pewnością pomożesz wielu ludziom.